Këngëtarja Avery u vu re në BravoCon pavarësisht se Ramona u rrëzua

Klea

Këngëtarja Avery u vu re në BravoCon pavarësisht se Ramona u rrëzua

Ramona Singer mund të jetë prerë nga BravoConpor kjo nuk e ka penguar vajzën e saj Avery Singer nga shfaqja! Siç e dimë të gjithë, Avery është po aq kokëfortë sa nëna e saj dhe nuk do të humbiste një mundësi për të reklamuar. Pasi Ramona u hoq nga karriera e saj në pasuri të paluajtshme, asaj mund t’i duhet të mbështetet te Avery në të ardhmen e afërt për disa monedhë! Pra, Avery po nxiton.

RadarOnline ka marrë disa foto të Avery në Forumin e Cezarit në Las Vegas këtë mëngjes (3 nëntor). Ajo po promovonte biznesin e saj të planifikimit të festave luksoze, BachBoss. Avery u pa me partnerët e saj të biznesit dhe thuhet se kishte “biseduar me fansat”.

Avery është në “shpirt të mirë” dhe sillet sikur “asgjë nuk është e gabuar”

Foto nga Dave Kotinsky/Getty Images për Global Lyme Alliance

Pavarësisht se Ramona u akuzua për përdorimin e një fyerje racore këtë javë, Avery thuhet se po ecën mirë. Një burim tha se ajo ishte “në gjendje shpirtërore të mirë. Ajo po bënte foto me fansat. Të sillesh sikur asgjë nuk ishte e gabuar.” Ata shtuan se kishte “shumë buzëqeshje”. Por çfarë presin vërtet njerëzit? Ajo nuk do të promovojë biznesin e saj duke u mjerë.

Ramona u hoq nga formacioni BravoCon në fillim të kësaj jave, kur një gazetare e Page Six zbuloi se ajo kishte përdorur një fyerje racore në një mesazh me tekst. Ajo erdhi pas raportit të Vanity Fair në ekskluzivitetin e Real Housewives, në të cilin Ramona u akuzua se përdori fjalën N me një producent me ngjyrë gjatë xhirimeve të sezonit 13 të The Real Housewives of New York City.

Avery bëhet me sy të përlotur duke diskutuar për nënën e saj

Ramona Singer dhe Avery Singer
Foto nga Monica Schipper/Getty Images për Ronald McDonald House New York

Rezulton se Avery në fakt i mungon nëna e saj. Ajo u përlotur ndërsa fliste me The Messenger në kongres. “Unë e dua nënën time dhe do të doja që ajo të mund të ishte këtu”, tha ajo për median. “E di që ajo është shumë krenare për ne.” Avery më pas u detyrua të merrte një moment për të mbledhur veten ndërsa ajo qante. Partneri i saj i biznesit, Jolie Lauren Golub, i ofroi asaj një përqafim.

Duke folur për pjesëmarrjen në BravoCon, ajo e përshkroi atë si një “moment me rreth të plotë”.

“Unë kam qenë në Bravo që kur isha 12 vjeç. Tani jam 28 vjeç, gjë që është çmenduri. Është BravoCon-i im i parë, kështu që jam i emocionuar që jam këtu. Mbështetja dhe dashuria janë të mahnitshme.”

BravoCon 2023 vazhdon midis 3 dhe 5 nëntorit në Las Vegas. Qëndroni me çajin e realitetit për të gjitha përditësimet më të fundit.