Kelly Dodd

Klea

Kelly Dodd SHKALLET Pas WWHL Shade; Thotë se ishte ‘shënjestruar’ gabimisht

Kelly Dodd SHKALLET Pas WWHL Shade; Thotë se ishte ‘shënjestruar’ gabimisht

Kelly Dodd u kthye pasi u bë temë e nxehtë gjatë episodit të 2 gushtit të Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt.

Mikpritës, Andy Cohen, po bisedonte me të ftuarit, Amvise të vërteta të Orange County yjet, Shannon Beador dhe Vicki Gunvalsonkur menaxherja e OC hotspot, The Quiet Woman, e cila po luante banakiere, hodhi një goditje në alum Bravo.

Shannon Beador

Menaxheri i restorantit/barit, Julius, emërtuar Kelly si mbrojtësi i tij më pak i preferuar i RHOC, duke shkaktuar një reagim nga ish-ylli i realitetit.

Kelly i dërguar me mesazhe Cohen në lidhje me vërejtjen dhe mikpritësi ishte i lumtur të ndante mesazhin me audiencën e WWHL.

Kelly Dodd

Andi i tha Julius – “Kelly Dodd me mesazh…Oh, ajo është duke komplimentuar se si dukem.”

Shefi i Bravo shtoi: “Ajo është e mërzitur që ju thatë se ai ju pëlqeni më së paku, sepse ajo tha se ishte shoqe me të gjithë stafin.”

Andy Cohen

Julius pranoi – “Ajo është,” duke shtuar – “Unë thjesht nuk i kushtoj asaj vëmendjen që ajo kërkon, dhe asaj nuk i pëlqen kjo.”

Pas përfundimit të episodit, Vicki dërguar Kelly një video mesazh të Julius duke kërkuar falje për komentet e tij. Julius pretendoi se Bravo e kishte ushqyer diss-in dhe se fjalët e ashpra nuk ishin të tijat.

Julius shpjegohet në klip – “Përshëndetje, Kelly. Ishte në sufler. Nuk kisha fjalë.”

Menaxheri i Gruas së Qetë Julius

Vicki shtoi — “Nuk e kishte menduar. Ai të do ty. Ai dëshiron që ju të ktheheni dhe thotë se jeni gjithmonë i mirëpritur në The Quiet Woman.”

Vicki Gunvalson

Kelly nuk ishte i kënaqur dhe më vonë shkoi në Instagram për të vënë Julius dhe Bravo në shpërthim. Ajo shkruajti:

“Turp të kesh, Julius @thequietwomancdm nuk e meritoj të nënçmohem në këtë mënyrë!! Unë kam sjellë njerëz të panumërt në restorant gjatë viteve dhe kurrë nuk kam kërkuar asgjë më shumë se një tavolinë për t’u ulur e për të ngrënë e për të pirë. Unë kam marrëdhënie të shkëlqyera me stafin dhe nuk e di pse do ta thoshit këtë për mua. Është zhgënjyese, zhgënjyese dhe e padrejtë. Nuk ka qenë kurrë në sufler, gënjeshtar! Po, por supozoj se ju keni të drejtën për mendimin tuaj. #bravotv #rhoc #wwhl.”

Në një postim të veçantë, Kelly përplasi rrjetin për gjoja se e kishte atë RHOC përmbledhja u hoq nga YouTube. Ajo vazhdoi të akuzonte Shannon të rekrutimit Julius për WWHL në mënyrë që ajo të mund të krijonte “një moment”.

Kelly Dodd

Kelly klipi i mbizotëroi – “Ju lutemi shikoni shfaqjen time Daily Smash në YouTube dhe mbështesni kanalin tonë! NBC Universal e hoqi #RHOC Recap-in tonë nga YouTube sepse nuk më pëlqeu unë duke përdorur klipin ku Flisnin për mua!!!”

Vicki Gunvalson

Kelly pretenduar se Shannon i mungonte “fuqia e yjeve” dhe se ajo nuk kishte prodhuar histori për dy sezonet e fundit. Ajo shtoi se ish-bashkëylli i saj kishte përdorur emrin e saj për të nxitur polemika.

Vicki tingëlloi në Kelly’s postim, duke këmbëngulur se Shannon nuk ishte prapa Julius’ vërejtjet.

Shannon Beador

Vicki shkroi – “Kelly Shannon nuk ka lidhje me këtë. Julius donte të shkonte në WWHL – përtej kësaj, ajo nuk tha asgjë kundër jush. kjo ishte 100% Julius.

“Shtëpiake të vërteta të Orange County” transmetohet të mërkurën në orën 20:00 në Bravo.