Kelly Clarkson

Klea

Kelly Clarkson zbulon pamjen e re shokuese … Humbni një TON Peshe!

Kelly Clarkson zbulon pamjen e re shokuese … Humbni një TON Peshe!

Kelly Clarkson ktheu kokën gjatë fundjavës ndërsa merrte pjesë në koncertin e 10-të të Audacy Annual We Can Survive. Fansat u mërzitën për humbjen dramatike të peshës së yllit të pop-it, teksa ajo tregoi figurën e saj të dobët me një fustan të zi me stampa, të shtunën.

Kelly Clarkson

Në koncert performuan nga Kelly Clarkson, Maroon 5, One Republic dhe David Kushner. Taylor Swift dhe i dashuri i saj i ri, ylli i NFL, Travis Kelce, morën pjesë në këtë ngjarje, e cila u mbajt në Newark, New Jersey.

Prezantuesja e talk show-t tundi një fustan të zi të shkurtër, të zbukuruar, geta të zeza dhe çizme metalike. Kelly postoi një foto të ansamblit të saj në Instagram, duke mbishkrimin e fotos – “Pamje e natës së kaluar në @audacy @WeCanSurvive”.

Kelly Clarkson

Fansat vërshuan seksionin e komenteve për t’u zënë e Kelly-t fiziku i prerësit.

Një përdorues tha – “Ju lutemi ndani sekretet tuaja!! Çfarë po bën që të dukesh kaq mahnitëse!!”

Një tjetër pyeti: “A mund të ndani udhëtimin tuaj për humbje peshe.? Ju dukeni shkëlqyeshëm.”

Kelly Clarkson

Një fans tha: “Një vrasje nga mbretëresha Kelly.

Një koment i dytë – “Kellyju keni qenë duke shërbyer dhe vrarë.”

Një i tretë shkroi: “Duket sikur dikush po ia kthen jetën 100% … ju jeni thjesht njeriu më i ëmbël dhe nuk meritoni asgjë përveç më të mirës.”

Kelly Clarkson

Kelly Clarkson foli për trazirat emocionale që erdhën me vendimin e saj për t’u divorcuar nga ish-i i saj, Brandon Blackstock, gjatë një paraqitje të fundit në podcast “Conan O’Brien Needs a Friend”. Alumja “American Idol” po promovonte albumin e saj të ri, “Kimi”, i cili u ndikua nga ndarja e vështirë.

Kelly Clarkson

Kelly pranoi se ndihej “e vetmuar” dhe “e izoluar” ndërsa udhëtonte për divorcin e saj.

“Divorci, në përgjithësi, është i vështirë. Ndarja, pikëllimi, humbja, të gjitha këto janë të vështira. Mendoj se pjesa më e keqe është kur ndihesh vetëm”, tha nëna e dy fëmijëve për O’Brien dhe audiencën live të podkasterit.

Kelly Clarkson

Ajo shtoi se e kishte të vështirë të hapej me miqtë e ngushtë sepse ata nuk kishin përjetuar një situatë të ngjashme.

Ajo shpjegoi: “Kur po kalon diçka kaq të tmerrshme dhe kaq publikisht, nuk ka asnjë mënyrë për ta përshkruar atë… Unë mendoj se kur je kaq i izoluar… kjo është më e keqja të mos ndihesh sikur mund të lidheni me një qenie tjetër dhe të mos shëroheni në atë sens.”

Brandon Blackstock

Kelly ndau se ajo luftoi për të ruajtur shëndetin e saj mendor ndërsa balancoi një ndarje dhe angazhimet e punës gjatë pandemisë Covid-19.

“Unë do të isha si e vërteta, do të jem plotësisht në top para se të gjuanim dhe do të isha sikur ‘si ta rregulloj këtë?’…Është e vështirë të vazhdosh të buzëqeshësh,” pranoi ajo.

Kelly Clarkson

“Ka qenë një herë – nuk e anulova kurrë, nuk jam ai person – dhe isha sikur nuk mund ta rregulloja këtë. Më dukej sikur, o Zot, e vendosa në një xhaketë. Ishte vërtet keq. Unë isha shumë i trishtuar, kështu që na u desh të anulonim një ditë, “tha prezantuesi i TV.

Kelly Clarkson

Në qershor 2020, Kelly, 41, ka paraqitur kërkesë për divorc nga Brandon, 40, pas një martese shtatë vjeçare, duke përmendur dallime të papajtueshme. Ndarja e tyre ishte e diskutueshme dhe u pasua nga një betejë e ashpër gjyqësore për pasuritë e tyre martesore.