Kelly Bensimon u paralajmërua të "Kujdes" për Dorinda Medley

Klea

Kelly Bensimon u paralajmërua të “Kujdes” për Dorinda Medley

Real Housewives of New York City alum Kelly Bensimon ka qenë jashtë radarit Housewives për pak. Në korrik, ajo u fejua me Scott Litner. Këto ditë, nëna e dy fëmijëve është një agjente imobiliare që merret me prona luksoze.

Kelly ka nënshkruar për kastin e Real Housewives Ultimate Girls Trip. Ky botim është versioni RHONY: Legacy. Luann de Lesseps, Sonja Morgan, Kristen Taekman, Ramona Singer dhe Dorinda Medley bëri edhe udhëtimin në St. Barts.

Por Kelly u paralajmërua nga disa kolegë që të ruhej nga Dorinda. Faqja gjashtë ka lugën.

Udhëtimi më i mirë i Kelly-t!

“Të gjithë më thanë të isha në dijeni për Dorindën [and] të kujdesesh për të,” shpjegoi Kelly. Bashkë yjet e saj paralajmëruan gjithashtu se kishte një “AM dhe PM Dorinda”. Ky koment ka të ngjarë t’i referohet argumenteve të dehur të Dorindës pas errësirës.

Keli e injoroi hijen dhe u njoh me Dorindën. “Dorinda është e pabesueshme. Ajo është një mike besnike dhe e pabesueshme, dhe unë e dua shumë atë”, tha Kelly. “Ne jemi lidhur me të vërtetë, me të vërtetë, dhe unë jam thjesht i çmendur për të.” Kelly mund të fitojë një udhëtim në Bluestone Manor.

Ky sezon i RHUGT, i cili po zë vendin e sezonit 4 të shtyrë, do të transmetohet në dhjetor. Një incident i supozuar i prekjes së papërshtatshme dhe të padëshiruar mes Brandi Glanville dhe Caroline Manzo la në hije sezonin.

Kelly është i interesuar për sezonin e Trashëgimisë. “Ne të gjithë jemi vërtet të emocionuar [it]”, tha Kelly. “Jam vërtet nervoz për [it], sepse prisnim që të transmetohej pranverën e ardhshme.” Ish-modelja e quajti udhëtimin “vajzat janë bërë absolutisht të egra”.

“Është e mahnitshme, fjalë për fjalë e mahnitshme. Udhëtimi më i mirë i jetës sime”, tha Kelly. Të paktën nuk ishte vëllimi 2 i ishullit të frikshëm.

Udhëtimi Real Housewives Ultimate Girl Trip është vendosur të transmetohet sezonin e ardhshëm në dhjetor. Mblidheni dhe mbani në dorë fasulet tuaja të pelte (vetëm në rast).

Shikoni Real Housewives të Nju Jorkut të rindezur të dielave në orën 9/8c në Bravo me kastin e ri.