Katie Maloney tregon gjithçka se si arriti një takim me Crispin Glover

Klea

Katie Maloney tregon gjithçka se si arriti një takim me Crispin Glover

Jeta e dashurisë së Katie Maloney, si e kaluara ashtu edhe e tashmja, bëhet çdo ditë e më intriguese. Ylli i Vanderpump Rules u martua me Tom Schwartz në TV, dhe më pas ata u divorcuan, edhe në TV. Tani, ajo dhe ish-i i saj janë në një trekëndësh të çuditshëm dashurie me ish-dadon e Scheana Shay. Është shumë, por përpara se Katie të lidhej me Schwartzy-n, ajo çuditërisht arriti një takim me aktorin Crispin Glover.

Nëse jeni nën një grup moshe të caktuar, me siguri po pyesni veten: “Kush në botë është Crispin Glover?” Ai është djaloshi nga Back to the Future, i famshëm për rolin e George McFly. Po, ai. Katie shënoi disi një takim me të në vitin 2005. Ja se si ndodhi.

Një natë me Crispin

Katie foli për natën e papritur me Crispin gjatë një episodi të fundit të podcast-it të saj, “Disrespectfully”. Ajo tha se përfundoi në një takim me yllin e Back to the Future “për komplotin”. Kjo tingëllon si një mënyrë e lezetshme e një vajze për të thënë se ishte e mërzitur dhe nuk kishte plane atë natë.

Në atë kohë, Katie punonte për Festivalin e Filmit Sundance në suitat e dhuratave. Natyrisht, ai koncert i lejoi asaj të takonte shumë të famshëm. Në një moment, ajo nisi një bisedë me Crispin ndërsa një nga filmat e tij po shfaqej në festival.

“Ai hyri, kishte një film në festival atë vit dhe ishte vërtet i këndshëm,” kujton Katie. “Pastaj ai thotë: “Epo a keni plane më vonë? Dëshironi të vini të shihni shfaqjen e filmit tim?’ Ishte filmi më i çuditshëm që kam parë ndonjëherë.”

Katie shpjegoi se si në fillim mendoi se sapo ishte futur në listën e të ftuarve për të parë filmin e Crispin. Kur ajo arriti atje, ajo mësoi se ajo ishte plus një e tij. Surprizë!

“Mendova se ai thjesht do të më fuste në një listë dhe unë do të shkoja të paraqitesha, të shikoja filmin, të kërcej. Ndoshta do ta shihja, nuk e di,” kujton Katie.

“Oh jo, unë isha atje për të parë filmin me të,” vazhdoi Katie. “Unë jam ulur pranë tij duke parë këtë film që jam sikur ‘çfarë po ndodh f-k’. Nuk mund të reagoj kështu; Më duhet të përpiqem të ndjek. Mundohuni të kuptoni se për çfarë bëhet fjalë në këtë film.”

Katie tha se pas filmit, ata shkuan në një vend tjetër ku mund të flisnin më shumë. Shkuarja në një vend dytësor në takimin e parë është gjithmonë një shenjë e mirë. Katie tha se ata folën për jetën e njëri-tjetrit dhe u lidhën me çaj. Megjithatë, Katie sqaroi se të dy nuk u lidhën kurrë. Ajo gjithashtu pohoi se nuk i kujtohej nëse ia kishte dhënë numrin e saj apo jo.

Këto ditë, Katie është beqare në pjesën më të madhe. Pra, ndoshta ajo dhe Crispin mund të vazhdojnë aty ku e lanë? Gjëra të çuditshme kanë ndodhur.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules transmetohet në Bravo, të martën në mbrëmje në 8/7c.