Katie Maloney Pyetje Vlefshmëria e Rregullave të Pompës Grupi i Miqësisë

Klea

Katie Maloney Pyetje Vlefshmëria e Rregullave të Pompës Grupi i Miqësisë

Që kur njerëzit mësuan se Tom Sandoval kishte pushtuar Rachel Leviss më shumë se një vit më parë, Rregullat e Vanderpompës Ekuipazhi nuk ka qenë i njëjtë.

Sapo lajmi për lidhjen e tij plot shtatë mujore shpërtheu internetin, shumë nga yjet e Tomit e ndezën atë në internet. Lala Kent dhe Scheana Shay e tërhoqën zvarrë. Ariana Madix vazhdoi të vendoste kufij për ta mbrojtur atë që të mos lëndohej përsëri nga ai.

Por ndërsa sezoni më i ri i Pump Rules vazhdon të luhet, vëzhguesit kanë parë që Lala dhe Scheana kanë filluar të ndryshojnë mendim. Ne anen tjeter, Katie Maloney nuk ka hequr dorë, duke bërë që ajo të përplaset me shokët e saj të aktorëve – veçanërisht Lala. Vazhdoni të lexoni për të zbuluar pse.

Katie dëshiron vetëm energji pozitive rreth saj gjatë kësaj periudhe të jetës së saj…

Gjatë një bisede me Nick Viall në The Viall Files, Katie diskutoi pse nuk është e interesuar të rrijë me grupin e saj të miqve në kamera. “Çfarë grupi? Ata as nuk frekuentohen,” tha ajo.

Katie vazhdoi, duke shpjeguar se ajo e do jetën e saj dhe dëshiron vetëm energji pozitive rreth saj. “Mendoj se ky kapitull i ri në jetë dhe ky tranzicion që kam bërë për të dizajnuar vërtet jetën time dhe për të ftuar njerëz të rinj në jetën time dhe për të përqafuar miqësi që kam qenë vërtet e emocionuar dhe e lumtur që i kam dhe ndihem sikur jam vërtet mirënjohëse. për në jetën time.”

Pump Rules OG shpjegoi se ndërsa vazhdon “udhëtimin e saj shërues”, ajo ka arritur një “marrëveshje me veten time me standardin e njerëzve që dua të kem në jetën time”.

“Dhe nëse ky personazh nuk i plotëson kriteret, unë thjesht nuk do ta kem atë. Dhe po, ndërto kufij.”

Do të dëgjojmë më shumë për mishin e Katie-t me Lala-n gjatë ribashkimit të ardhshëm të sezonit 11. Edhe pse ajo i tha Andy Cohen se nuk ishte e sigurt se cili ishte problemi i tyre, Lala la të kuptohet për përplasje personaliteti. “Jam e sigurt që nëse kthehem në të qenit të mjerë, do të trashemi sërish”, tha ajo në Instagram.

Shikoni episodet e reja të Vanderpump Rules të martën në orën 9/8c.