Katie Maloney "nuk sheh askënd" pas rregullave të Vanderpump S11

Klea

Katie Maloney “nuk sheh askënd” pas rregullave të Vanderpump S11

Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 nuk solli bujë. Por si mundet? Sezoni 10, me historinë e tij të lëngshme Scandoval, rriti vlerësimet. Dhe le ta pranojmë. Ribashkimi VPR i sezonit 11 ishte emocionalisht rraskapitës. Sipas Katie Maloney, ajo nuk ka parë asnjë nga kolegët e saj që nga ai ribashkim. Pra, çfarë do të thotë kjo për të ardhmen e shfaqjes?

Katie është ende në kontakt me Ariana Madix

Katie ishte e ftuar në podcastin Not Skinny But Not Fat dhe u pyet nëse do të konsideronte të fliste përsëri me Tom Sandoval. “Unë nuk e shoh atë. Unë nuk shoh askënd”, tha Katie. Ajo shtoi: “Do ta shihja Arianën [Madix]por ajo është në Fixhi të frikshme [filming Love Island USA].” Epo, ja ku është.

Që kur Bravo vendosi të mos filmonte sezonin 12 të Pump Rules gjatë verës, Katie e ka përqendruar të gjithë energjinë e saj në dyqanin e saj të sanduiçëve me Arianën, të quajtur Something About Her. “Unë flas me Arianën gjatë gjithë kohës. Unë fola me të natën e kaluar për një kohë të gjatë, vetëm për ta informuar për gjithçka që po ndodh, “shpjegoi Katie.

“Por ka një ndryshim masiv kohor që po ndodh. Unë thjesht përpiqem ta mbaj atë në lak për gjithçka që po ndodh. Por ndonjëherë është e vështirë sepse dua që ajo të jetë pranë dhe të përjetojë gjithçka”, shtoi ajo.

Më parë, Katie deklaroi se kasti nuk shoqërohet kur shfaqja nuk po xhirohet. “Ata as nuk ndeshen”, tha Katie. Kështu, ajo ka vendosur të mirëpresë vetëm energji pozitive. “Unë mendoj se ky kapitull i ri në jetë dhe ky tranzicion që kam bërë për të dizajnuar vërtet jetën time dhe për të ftuar njerëz të rinj në jetën time,” shpjegoi Katie, “dhe përqafoj miqësi që kam qenë shumë e emocionuar dhe e lumtur që i kam pasur.” Mendoj se kjo përjashton Lala Kent pas shpërthimit të ribashkimit të saj.

Kush do të nënshkruajë për Sezonin 12 të Rregullave të Pompës?

Mbetet për t’u parë se kush do të rikthehet në Pump Rules kur dhe nëse, seriali do të xhirojë sezonin 12. Si Ariana ashtu edhe Katie nuk ishin të lumtura që pesë minutat e fundit të shfaqjes nuk iu dhanë aktorëve. Në vend të kësaj, ata duhej ta shikonin atë së bashku si grup në ribashkim. E gjora Ariana nuk e kishte idenë se çfarë po thoshte pjesa tjetër e kastit për të.

Tani që kjo dyshe ka hapur biznesin e tyre, ata mund të vendosin të ngrenë syzet dhe të kalojnë nga VPR.

Njihuni me sezonet e mëparshme të Vanderpump Rules që transmetohen në Peacock.