Katie Maloney mendon se Tom Schwartz kishte 'Sjellje F-Boy' me Jo

Klea

Katie Maloney mendon se Tom Schwartz kishte 'Sjellje F-Boy' me Jo

Marrja Jo Wenberg perspektiva mbi situatën që ajo kishte me yllin e Vanderpump Rules Tom Schwartz ishte shumë i papërpunuar. Pasi vendosi t'i jepte fund ndërveprimeve të tyre, Jo u bë shumë emocional dhe u largua nga apartamenti i tij në lot. Për momentin, ajo dhe Schwartz nuk po flasin.

Duhej të ndjehej për të, duket se parukierin e ka udhëhequr ylli i VPR. Është interesante se ish-gruaja e Schwartz-it, Katie Maloneypati një të njëjtën gjë pasi dëgjoi anën e historisë së Jo.

Katie e quan perspektivën e Jo-së “të hapjes së syve”

Katie ndau mendimin e saj sesi Schwartz e trajtoi Jo-në gjatë një interviste ekskluzive me Us Weekly.

“Unë nuk mendoj se asnjëri prej nesh e dinte vërtet se çfarë po ndodhte me të dy, sepse ne po merrnim një version shumë të ndryshëm ose vërtet asnjë informacion nga Tom për atë që po ndodhte,” tha ajo.

Arsyeja e vetme që Katie dinte për Jo-në ishte pasi ajo gjeti gjërat e saj në banesën e tij. Vetëm në shkurt 2023 ylli i VPR konfirmoi se Jo ishte shoku i tij i dhomës. Dyshja ishin lidhur me njëri-tjetrin dy muaj më parë.

“Të shihje dinamikën e tyre dhe të shihja se si ishin bashkë dhe duke marrë një lloj perspektive të Jo-së për të gjithë këtë gjë ishte shumë tërheqëse,” shpjegoi Katie. “Dhe unë e ndjeva disi për të, sepse ai po i jepte asaj ikjen dhe bukën duke e thërrmuar pak. Më bëri të ndihem pak i trishtuar sepse ajo kishte një investim tek ai dhe ndjenja reale atje.”

“Mendoj se i thashë se ishte paksa një sjellje e F-Boy,” shtoi ajo.

Bashkë yjet po merrnin informacione kontradiktore

Scheana Shay konfirmoi se mori informacione kontradiktore se çfarë ishin Schwartz dhe Jo për njëri-tjetrin.

“Kisha dëgjuar gjëra nëpërmjet një miku të përbashkët që Jo dhe unë kemi për gjërat që Schwartz po i thoshte asaj,” tha ajo. Dhe kështu, atëherë kur do ta pyesja për këtë, unë them: 'Njëri prej jush po gënjen sepse unë po marr dy histori krejtësisht të ndryshme këtu'.

“Duke e parë atë duke luajtur dhe duke e pasur atë në ribashkim dhe duke dëgjuar pak më shumë për këndvështrimin e saj, shtoi Scheana. “Patjetër që ndjeva për të.”

Sa i përket të dashurës së re të Tomit, Sophia Skoro, Katie është një fanse.

“Unë dua që ai të jetë me dikë që e bën atë të lumtur dhe është i mirë për të dhe është një person pozitiv dhe ndikim në jetën e tij,” tha ajo.

Kapni rregullat e Vanderpump, të martën në 8/7c në Bravo.