Katie Maloney hijeshon flokët e rinj të Tom Schwartz dhe 'Crazy Jo'

Klea

Katie Maloney hijeshon flokët e rinj të Tom Schwartz dhe ‘Crazy Jo’

Nëse ka një gjë Katie Maloney është mjaft e mirë, po flet mendjen e saj, edhe nëse është në dëm të saj. Ylli i Vanderpump Rules nuk ishte aspak i turpshëm të fliste për intervistën e fundit të Rachel Leviss, duke e quajtur të gjithë gjënë një plehra të nxehtë.

Për më tepër, kur bëhet fjalë për ish-bashkëshortin e Katie, Tom Schwartz, ajo nuk është aspak e turpshme për të kritikuar. Kur u shfaq një klip i Tomit duke filmuar me “mikun” e tij të ri, Jo Wenberg, Katie komentoi, “Unë mund ta ndjej atë energji nga këtu. Po.”

Së fundmi, Tom ka bërë një postim në Instagram, ku ka shpalosur para botës frizurën e tij të re. Pamja e tij e re bionde u përplas menjëherë nga fansat të cilët e akuzuan Tomin se po kalonte një krizë të moshës së mesme. Dhe Katie kishte disa fjalë të sajat.

A është Katie e turpëruar për Tomin?

Nën postimin e Tomit, Katie la disa fjalë të përmbledhura mosmiratimi. “Oh djalë…” ka shkruar ajo. Komentues të tjerë u pajtuan me ndjenjën, njëri duke shkruar, “Çfarë, ai është Keni i rremë tani? Shumë i lumtur që e hodhe këtë fëmijë.” Megjithatë, shumica e fansave nuk e lexuan komentin e Katie vetëm si një dënim për flokët e rinj të Tomit. Të gjithë besonin se ishte gjithashtu një sulm ndaj Jo.

Shumë fansa të VPR – madje edhe fansa të Tomit – kanë shprehur mendime negative për Jo. Edhe komentuesit e ndarë nga Katie po ngrenë shqetësimet e tyre. “Mendova se votuam Jo për Jo?” shkroi një përdorues. Megjithatë, kjo nuk e mbrojti Katie nga kritikat, madje edhe nga fansat në anën e saj.

Një komentues iu përgjigj Katy-t duke i thënë: “Ti po komenton këtë vajzë….[it’s] duke dhënë xhelozi. Jeni të divorcuar dhe nuk keni më [a] thuaj në jetën e tij … le të shkojë është e turpshme. Shkoni të lumtur ❤️” Të tjerët nxituan në mbrojtje të Katie-t: “Ata ishin të martuar prej vitesh dhe bashkë për një kohë të gjatë. [It’s] duke i dhënë njeriut. Behu reale.”

Sezoni 11 i Vanderpump Rules pritet të transmetohet në fillim të vitit 2024 në Bravo.