Katie Maloney e Pump rregullon atë që dëshiron nga një miqësi

Klea

Katie Maloney e Pump rregullon atë që dëshiron nga një miqësi

Ylli i Rregullave të Pompës Katie Maloney po hapet për miqësinë dhe çfarë do të thotë për të. Skandovali krijoi mjaft përçarje në Rregullat e Vanderpompës të hedhura. Shumë yje të VPR kanë dalë për të thënë se xhirimet e Sezonit 11 ishin një nga detyrat më të vështira dhe më të vetmuara që ata kishin hasur ndonjëherë. Në përfundim të sezonit 10, kushdo në mendjen e tij të mirë ishte në anën e Ariana Madix, përfshirë Katie.

Por edhe pse Scheana Shay gjithashtu shprehu mbështetje për Arianën, një përçarje e lehtë mbeti. Katie dhe Scheana nuk kanë qenë kurrë më të afërmit e yjeve. Në disa pika, ata dukeshin si armiq të hidhur. Gjërat morën një kthesë për keq gjatë divorcit të Katie nga Tom Schwartz.

Në atë kohë, dolën raporte se Scheana e kishte inkurajuar Tomin të takohej me Rachel Leviss. Thuhet se Katie fajësoi Scheanën për të gjithë këtë. Megjithatë, ajo që griset gjithashtu mund të shërohet. Shumë besonin se Scandoval i kishte afruar Katie dhe Scheana me njëri-tjetrin. Së fundmi ata e trajtuan situatën më kokë më kokë.

A mund ta riparojnë Katie dhe Scheana marrëdhënien e tyre me rregullat e pompës?

Kanali i Elf Cosmetics në YouTube postoi një video të titulluar “Make Up Over Makeup”, ku shfaqeshin Katie dhe Scheana. Ndërsa Katie po bënte grimin e Scheana-s, ajo pyeti: “Çfarë do të thoshit se më duhet nga miqësia?” Scheana filloi, “Unë e di që ju keni nevojë për besnikëri.” Katie përmendi divorcin e saj dhe sa “e vërtetë” ishte për të. Scheana ra dakord.

Në lidhje me besnikërinë, Katie tha: “Nëse një nga miqtë e mi më të ngushtë ka mish viçi me dikë, unë kam marrë mish viçi me ta. Kështu funksionon besnikëria ime.” Scheana pohoi me kokë dhe tha: “Jo, e di”. Më vonë, Katie tha: “Ju keni një version të asaj që po ndodh. Dëshironi të dini se çfarë po ndodh, apo jo?”

Scheana tundi përsëri kokën dhe i dha bashkë-yllit të saj një shtytje të lehtë dhe lozonjare mbi supe. Katie u përgjigj me: “Vajzë, unë jam më e madhe se ti. Unë mund të të marr.” Scheana qeshi. Shumë fansa shprehën kënaqësinë e tyre që i panë të dy bashkë, përfshirë Ariana Madix e cila tha “vajza të mrekullueshme të mrekullueshme” në komentet e Katie në TikTok.

Vanderpump Rules pritet të kthehet në Bravo në fillim të vitit 2024.