Kathy Hilton zbulon se ka bërë një tatuazh me Kyle dhe Morgan

Klea

Kathy Hilton zbulon se ka bërë një tatuazh me Kyle dhe Morgan

Ne dimë gjithçka për alumin Real Housewives of Beverly Hills Kathy Hilton. Nganjëherë ajo zihej me motrat e saj, Kyle Richards dhe Kim Richards. Dhe ajo ka një prirje për fansat e kutisë dhe dështimet e supozuara të Sprinter van.

Kathy është gjithashtu nëna e socialistes Paris Hilton dhe Nicky Hilton. Dhe ndërsa Kathy ishte në sezonin 13 të RHOBH, ajo shfaqet në reality show-n e vajzës së saj, Paris in Love.

Në frymën e festave të fundvitit, Kyle dhe Kathy së fundmi kanë pozuar me motrën e tyre, Kim, për një foto. Zonjat po festonin në festën e mrekullueshme vjetore të Krishtlindjeve të Kathy. Meqenëse Kathy dhe Kyle varrosën kapelën pesë muaj më parë, marrëdhënia e tyre duket se është kthyer në rrugën e duhur.

Kathy Hilton ka nxjerrë një sekret tatuazhi

Kathy dhe Paris u ndalën nga Watch What Happens Live së fundmi dhe biseduan me prezantuesin Andy Cohen. Treshja diskutoi episodin më të fundit të RHOBH, i cili tregonte Kyle dhe shoqja e saj, Morgan Uejd, duke bërë tatuazhe. “Ju keni takuar Morgan Wade, apo jo? Keni shkuar në koncert?” E pyeti Andi Ketin.

“Mm-hmm,” u përgjigj ajo me lojëra, duke treguar pjesën e pasme të kyçit të këmbës së saj të djathtë. “Prit një minutë, edhe ti ke një tatuazh?” Pyeti Andi. Kathy shpjegoi se ajo bëri një tatuazh të “gjësë së saj të preferuar”, një tërfili me katër fletë.

Ky ishte lajmi i fundit për Parisin. “Çfarë? Keni një tatuazh?” – pyeti Parisi. Dikush do të jetë në tokë! “Morgan, Kyle dhe unë bëmë një tatuazh,” zbuloi Kathy.

Paris u përgjigj: “Nuk kam as një të tillë. Do të më kishit vrarë po ta bëja këtë si adoleshent!”

Kathy tregoi se Kim, Morgan dhe Kyle ishin në shtëpinë e Kathy-t për seancën e tatuazheve. Por Kim vendosi të mos bënte një tatuazh. Natyrisht, kurioziteti i Andit mori më të mirën e tij. Ai duhej të pyeste Kathy-n për Morganin.

“Unë e dua atë. Ajo është shumë e përulur. Një vajzë e mrekullueshme dhe e bukur dhe shumë e talentuar”, tha Kathy. “Të shohësh atë në skenë është me të vërtetë diçka.”

Gjatë episodit RHOBH, Kyle shpjegoi për marrëdhënien e saj me Morgan. “Unë dhe Morgan jemi miq shumë të ngushtë, ne flasim çdo ditë,” tha Kyle. “Morgan është 100% vetvetja. Nuk ka justifikime. Asnjë falje. Dhe kishte diçka shumë çliruese për mua.”

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.