Kathy Hilton zbulon pse ishte 'frikësuar' nga Sutton Stracke

Klea

Kathy Hilton zbulon pse ishte 'frikësuar' nga Sutton Stracke

Gjatë sezonit 13 Amvise të vërteta të Beverly Hills ribashkim, pati disa surpriza. Njëri ishte kur RHOBH alum Kathy Hilton iu bashkua kastit. Tjetra ishte kur Sutton Stracke pësoi një urgjencë të frikshme mjekësore. Ajo u dërgua përfundimisht në spital, me mikeshën Garcelle Beauvais pranë saj. Sutton më vonë tregoi se ajo vuante nga dehidratimi, bronkiti dhe rraskapitja.

Por Kathy u kritikua për sjelljen e saj gjatë frikës shëndetësore të Sutton. Kur Sutton u ankua se ndjehej i nxehtë, Kathy menjëherë e diagnostikoi atë me një “flic të nxehtë”. Unë mendoj se të gjithë në këtë ekskluzivitet kanë trajnim mjekësor. “Sutton, ti je 49 vjeç,” tha ajo. “Kjo është e detyruar të ndodhë.” Më pas ajo bisedoi me Erika Jayne, duke i kushtuar mezi vëmendje Sutton. Ajo madje i la të kuptohet motrës së saj, Kyle Richards, se Sutton po mashtronte. “Isha gati të [go after her]. Unë mendoj se ajo e dinte këtë, “tha Kathy. “Është një mënyrë e mirë për të dalë nga të qenit këtu,” i tha ajo Erikës.

Gjatë një Instagram Live në mars, Sutton dhe Kathy i zgjidhën gjërat. “Kështu që të mos ngatërroheni. Unë e dua Ketin dhe nuk kisha frikë prej saj në ribashkim. Unë thjesht dua të sigurohem që ne jemi të qartë për këtë, “shpjegoi Sutton.

Kathy kishte frikë nga Sutton para ribashkimit të sezonit 11 të RHOBH

Gjatë së njëjtës Instagram Live, Kathy foli për historinë e saj me Sutton. Kathy dhe fansja e saj fituan rolin e shoqes së amvise gjatë sezonit 11. Ishte gjithashtu sezoni i parë i Sutton si mbajtëse diamanti. Ajo u bashkua në sezonin 10 në një rol mik. Dhe Kathy ishte pjesë e ribashkimit epik me katër pjesë të sezonit 11.

Por ajo kishte frikë nga Sutton. Kathy pa Sutton disa javë përpara ribashkimit të frikshëm në një mbledhje shoqërore. “Ne e kishim njohur njëri-tjetrin nga ngjarje bamirësie – kështu që unë do të shkoj në ribashkim sezonin tim të parë, kështu që [Sutton] bëri shaka me mua, ajo tha, 'Unë do të vij të të marr', shpjegoi Kathy. “A ju kujtohet kjo?”

Sutton nuk mund ta mbante mend incidentin, por Kathy nuk e harroi kurrë atë. “O zot, kjo më trembi,” tha ajo. Kathy ishte pjesë e ribashkimit të sezonit 13 për t'i ofruar mbështetje motrës së saj, Kyle. Përsëri, nuk jam e sigurt pse amvisat kanë nevojë për mbështetje nga familja ose miqtë në bashkim. Thjesht merrni një rul për fytyrën siç kishte Sutton. Lehtë peasy!

The Real Housewives of Beverly Hills po transmetohet në Peacock.