Kathy Hilton tregon detajet e pajtimit me motrën Kyle Richards pas grindjes

Klea

Kathy Hilton tregon detajet e pajtimit me motrën Kyle Richards pas grindjes

Edhe një herë, ka paqe mes motrave të famshme nga The Real Housewives of Beverly Hills. motrat Kyle Richards dhe Kim Richards filluan serialin së bashku. Dhe argumenti i tyre vicioz në një limuzinë do të jetojë në turpin e Real Housewives.

Pastaj motra tjetër e Kyle, Kathy Hilton, nënshkruar për RHOBH. Por gjatë sezonit 12, kur Kathy u shfaq në rolin e mikeshës, sezoni u bë i errët. Gjithçka që Kyle mori për drekën e saj të Krishtlindjeve me Kathy ishte havjar mbi patate të pjekura. Oh tmerri!

Por grindja e ashpër mes Kathy dhe Kyle filloi për shkak të Lisa Rinna. Ishte një vorbull e rrotulluar markash tekilash, furgona Sprinter dhe shkrirje të supozuara. Pastaj Kathy akuzoi Kyle se nuk ishte përkrah saj. Lisa nuk pranoi të “lëshonte miun” dhe fundosi lidhjen e shoqes së saj me motrën e saj.

Të ribashkuar, dhe ndjehet shumë mirë!

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo)

Kathy së fundmi ndau detajet e ribashkimit të saj me Kyle. “Kur pashë Kyle në Aspen në [sister] Kim [Richards’] dasma e vajzes, kam ecur [into] një sallon flokësh shumë të qetë, dhe Kyle, ajo po lante flokët e saj”, tha ajo për Page Six në mbrëmjen e saj vjetore të Krishtlindjeve.

Vajza e Kim, Whitney Davis u martua me Luke White më 24 qershor 2023. Kur Kyle pa Kathy në sallon, ajo u emocionua. “Ajo shkon, ‘Oh, ja ku është motra ime!”, tha Kathy. “Dhe fjalë për fjalë isha sikur… më bëri të ndihesha shumë mirë. Nuk e kisha parë akoma,” kujton Kathy teksa u emocionua. “Por ajo ishte shumë e emocionuar duke i thënë personit, kështu që më bëri të ndihem mirë.”

Kyle në fakt hyri në intervistë ndërsa Kathy po komentonte për ndarjen e Kyle nga bashkëshorti i saj prej shumë kohësh dhe balerini i fundit privat, Mauricio Umansky. “Ata e duan njëri-tjetrin dhe i vënë fëmijët e tyre të parët.” Kathy i tha Kyle: “Dhe unë mendoj se ju gjithmonë do t’i keni ato momente dhe do të festoni.”

Por Kyle ishte e lumtur që po korrigjohej me motrën e saj të madhe. “Ndihem shumë bukur të jesh në një vend të mrekullueshëm me motrën time, veçanërisht gjatë festave”, tha Kyle. Le ta mbajmë Lizën jashtë ekuacionit këtë herë, zonja.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.