Kathy Hilton thirri reperin për injorimin e fansave

Klea

Kathy Hilton thirri reperin për injorimin e fansave

Kathy Hilton Kohët e fundit thirri një reper të famshëm për gjoja se ishte i pasjellshëm me fansat gjatë Met Gala 2018. Uh Oh. Le të hyjmë në të sepse kjo do të jetë mirë.

A po vjen Kathy Hilton për Quavo nga Migos?

Ylli i Real Housewives of Beverly Hills kaloi pak kohë në podcastin e The Skinny Confidential dhe derdhi një tufë çaj. Përveç ngrënies në RHOBH, Kathy detajoi kohën kur shihte një reper duke injoruar një turmë plot fansa.

“Unë nuk do të them se kush,” filloi ajo, “por gjatë Met Gala, në veçanti [rapper] po qëndronte në një hotel. Ai doli dhe ai ka një të madh [necklace] me çaj të ftohtë me një kashtë.”

Ajo vazhdoi, duke përshkruar skenën dhe duke thënë se kishte dy rubrika të “10 [to] 12 fansa” që presin ta shohin. “Tre njerëz që punojnë për të dalin të parët,” shpjegoi ajo. “Dy në secilën anë dhe dy prapa.”

Kathy pyeti veten pse reperi nuk mund të paktën të “përshëndesë apo buzëqeshë” me ata që shpresojnë ta kapin atë. “Edhe njerëzit që punojnë janë më të poshtër se ai,” tha ajo.

“Ata futen në këtë makinë të madhe … duke u dukur,” tha ajo. “Pra, thashë: “Oh, shumë mirë për fansat, apo jo? Kjo është e mrekullueshme.’ Unë thashë, ‘E njoh atë hotel, ka një derë të pasme’”.

Shumë vëzhgues komentuan në TikTok, duke thënë se ylli i realitetit po i referohej Quavo nga Migos. “Patjetër Quavo në Met Gala 2018,” shkroi dikush. “Fjalë për fjalë kishte një zinxhir pijesh me një kashtë.” Dikush tjetër komentoi, duke thënë thjesht, “Është Quavo”.

Të tjerë e lavdëruan socialisten, duke thënë: “Kathy nuk la asnjë thërrime! Keti është zyrtarisht kumbara ime!”

Është gjithmonë interesante të shohësh se sa në hije mund të bëhet multimilionerja kur të dojë. Kjo situatë më kthen te Lisa Rinna-n e saj të mbeturinave gjatë ribashkimit të RHOBH. “Ti je ngacmuesi më i madh në Hollywood,” tha ajo në atë kohë.

Epo, Keti, nëse ndonjëherë dëshiron të zbulosh se për kë po flisnit… na telefononi. Ti e di që do të dëgjojmë.

Transmetoni Real Housewives of Beverly Hills në Peacock.