Kathy Hilton ribashkohet me Lisa Rinna pas grindjes RHOBH

Klea

Kathy Hilton ribashkohet me Lisa Rinna pas grindjes RHOBH

A është ngrirë ferri? A fluturojnë derrat? Më 11 prill, Amvise të vërteta të Beverly Hills fansat u befasuan kur panë Kathy Hilton dhe Lisa Rinna duke e bërë bukur.

Së fundmi që dëgjuam, këto dy zonja po grindeshin shumë pas sezonit 12 të RHOBH. Në ribashkimin në tetor 2022, Kathy i tha Lizës: “Ti je ngacmuesi më i madh në Hollywood dhe të gjithë e dinë”.

Por në eventin e bamirësisë në Beverly Hills – i quajtur në mënyrë ironike “Një mbrëmje e paharrueshme” – dy bravolebritet ishin të gjithë buzëqeshje për kamerat.

Një ribashkim shpërthyes

Në vitin 2022, Kathy u zemërua me Lizën për zbulimin e detajeve të “shkrirjes” së saj në Aspen motrës së saj, Kyle Richards. Lisa në mënyrë famëkeqe përsëriti gjërat e supozuara “abuzive” që Kathy tha për Kyle, duke rindezur largimin e tyre të përhershëm familjar.

Kathy akuzoi Rinna-n se e përdori incidentin si një përpjekje për të shpëtuar punën e saj pasi “kontrata e saj Bravo po vinte” dhe asaj “kishte nevojë për një dramë”. Kjo ishte kur Kathy e quajti Rinna-n një “ngacmuese” dhe thjesht “të keqe”.

Në janar 2023, Bravo njoftoi dorëheqjen e Lizës nga seriali pas tetë sezonesh, duke pretenduar se ishte një vendim i ndërsjellë. Shumë fansa menduan se ishte koha që ajo të largohej, ndërsa të tjerë shijuan rrëmujën e saj të pamëshirshme dhe rrëmujën e saj në mediat sociale.

“Kjo është puna më e gjatë që kam mbajtur në karrierën time 35-vjeçare”, tha Lisa në një deklaratë. “I jam mirënjohës të gjithëve në Bravo dhe të gjithë atyre që janë përfshirë në serial. Ka qenë një ecje argëtuese tetëvjeçare dhe jam i emocionuar për atë që do të vijë!”

Që nga largimi nga RHOBH, Rinna i është rikthyer karrierës së saj të aktrimit me role në American Horror Stories, So Help Me Todd dhe Lopez kundër Lopez. Filmi i saj i ri Lifetime, Mommy Meanest, do të shfaqet premierë më 11 maj, në të cilin ajo luan bashkë me vajzën e saj Delilah Belle Hamlin.

The Real Housewives of Beverly Hills tani po transmetohet në Peacock.