Kathy Hilton

Klea

Kathy Hilton merr hakmarrjen përfundimtare ndaj Mauricio Umansky pas vitesh tradhtie

Kathy Hilton merr hakmarrjen përfundimtare ndaj Mauricio Umansky pas vitesh tradhtie

Kathy Hilton shërbeu një pjatë hakmarrjeje të ftohtë, të llogaritur kundër Mauricio Umansky duke përqafuar motrën e saj, Kyle Richards’ dashuri e re, Morgan Uejde shënuar nga një tatuazh sekret.

Kathy Hilton

Amvise të vërteta të Beverly Hills Alum i ktheu tavolinat vajzës së saj, Paris Hiltongjatë një paraqitje të mërkurën në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt.

Keti dhe Paris, e cila tronditi familjen e saj me lindjen e dy fëmijëve të saj, nëpërmjet surrogatit, po rëndonin Kyle’s ndarja nga burri i larguar, Mauricio Umansky, kur Bravo alum mahniti vajzën e saj duke zbuluar një tatuazh të fshehur.

Kathy Hilton

“Sonte e pamë Kyle dhe shoqja e saj Morgan duke bërë tatuazhe”, tha prezantuesi i WWHL, Andy Cohen, duke iu referuar Kyle’s e dashura e re më e dashur dhe e përfolur, këngëtarja 28-vjeçare e muzikës country, Morgan Uejd.

“Ju jeni takuar Morgan Uejdapo jo?” Cohen pyeti 64-vjeçari social, i cili u përgjigj—“Mmm hmm.”

“Ti shkove në koncert dhe … prit një minutë, edhe ti ke një tatuazh?” Pyeti Cohen më parë Keti ngriti skajin e fundit të saj me tegela për të zbuluar një dizajn me bojë në kyçin e këmbës.

Kathy Hilton

Një Cohen i habitur tha: “Oh, më pëlqen”, më parë Parisi reagoi me shoku.

“ÇFARË?” tha i habitur 42-vjeçari. “A keni një tatuazh?”

Keti u përgjigj me qetësi – “Morgan, Kyle dhe bëra një tatuazh”, më parë Parisi thirri – “Unë nuk kam as një.”

Kyle Richards

Cohen iu referua një skene të paraqitur gjatë episodit të së mërkurës, duke pyetur: “Si më ka munguar në sallonin e tatuazheve?”

Keti shpjegoi se ajo e bëri tatuazhin në shtëpi, me Kyle, 54 vjeç dhe motra e tretë, Kim Richards59.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Ndërsa kamerat nuk arritën të zmadhonin Kathy’s tatuazh, ajo la të kuptohet për dizajnin kur vuri në dukje: “Tërfili me katër gjethe janë gjëja ime e preferuar”.

Keti nxori miratimin e saj kur iu kërkua të ndante mendimet e saj mbi Wade.

“Unë e dua atë. Ajo është një vajzë shumë modeste, e mrekullueshme, e bukur dhe shumë e talentuar. Të shohësh atë në skenë është vërtet diçka.” Keti tha.

Morgan Uejd

“Parisi i dashuruar” ylli ofroi disa fjalë mbështetjeje për tezen e saj, duke deklaruar – “Mendoj Kyle duket më e nxehtë se kurrë dhe jam shumë e lumtur për të.”

Tatuazhet kanë qenë një mollë sherri mes Kyle dhe bashkëshorti i saj i larguar, si Mauricio shprehu mosmiratimin e tij për pasionin e ri të gruas së tij për artin e trupit në shfaqje.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kyle u shfaq duke bërë një tatuazh të vogël me temë qiellore pranë ijeve të saj Wade pranë saj, teksa romanca e përfolur e dyshes bëri bujë në kohë reale.

Kyle Richards

Keti trajtuar më parë Kyle dhe e Mauricios u nda gjatë një paraqitjeje më 27 nëntor në “Sot me Hoda & Jenna”.

“Kur e pashë për herë të parë, isha sikur, thjesht më theu zemrën,” Keti i tha Jenna Bush Hager. “KyleBesoni apo jo, ajo është më e reja por është më e forta [and] ajo është më shefe… Ajo është shumë e fortë. Ajo është elastike.”

Kyle Richards

Keti iu shfaq minimizoni çdo shans për pajtim, duke komentuar – “Nuk ka mundësi që Kyle do të kishte shkuar kaq larg nëse ajo nuk mendonte vërtet për këtë.”

Kathy Hilton

Siç është raportuar, Riku dhe Kathy Hilton ishin “jashtëzakonisht të mërzitur” me Mauricio Umansky pasi u largua Rick’s biznesin e pasurive të paluajtshme të dalë vetë.

“Ai dhe Keti mbajti një zemërim të jashtëzakonshëm ndaj nesh, gjë që nuk është mënyra se si unë zgjedh të jetoj jetën time,” shkroi agjenti i pasurive të patundshme në kujtimet e tij të reja, “The Dealmaker”.

Burri Bravo u largua nga firma e pasurive të paluajtshme të kunatit të tij, Hilton & Hyland, për të hapur agjencinë pas Riku hodhi poshtë ofertën e tij për t’u bërë një “partner i plotë”.

Kathy Hilton

Kathy’s pajtimi me motrën e saj Kyle dhe pranimi i Kyle’s zogth anësor lezbike Morgan Uejd mund të nxitet nga dëshira për hakmarrje ndaj Mauricioduke pasur parasysh mosmarrëveshjet e vazhdueshme familjare.

Amvise të vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.