Kathy Hilton kritikon trollin 'shumë të keq' për shkak se ka shkuar pas Kim Richards

Klea

Kathy Hilton kritikon trollin ‘shumë të keq’ për shkak se ka shkuar pas Kim Richards

Motrat e mëdha mund të jenë shumë mbrojtëse ndaj vëllezërve dhe motrave të tyre më të vegjël. E di, kam pasur dy prej tyre. Mendoni Mama Bear.

Kur një fans bëri një koment të keq për Kim Richards’ duket, ish-ylli i Real Housewives of Beverly Hills Kathy Hilton doli në mbrojtje të motrës së saj më të vogël. Fotoja në fjalë ishte një fotografi në grup e bërë në festën vjetore të pizhamës së Kathy.

“Zot. Kim duket … ykes”, ka shkruar troll. Kathy nuk humbi kohë duke iu përgjigjur komentuesit. “Shumë e keqe,” u përgjigj ajo. “Duke u lutur për ju.”

Fansat iu bashkuan Kathy-t për të mbrojtur Kim-in

Kim kishte diamantin e saj për pesë sezonet e para të RHOBH. Në fakt, ajo dhe motra tjetër e saj, Kyle Richards, ishin arsyeja kryesore që fillova të shikoja shfaqjen. I mbaj mend si fëmijë aktorë dhe doja të shihja se si ishte jeta e tyre tani. Megjithëse ajo u largua nga shfaqja pas sezonit 5, Kim u kthye në një rol të ftuar disa herë që nga ajo kohë, duke përfshirë edhe sezonin aktual 13.

Të gjithë e dimë se Kim nuk e ka pasur jetën më të lehtë. Nuk mund të ishte e lehtë të ishe një fëmijë që punonte në botën e të rriturve të Hollivudit. Dihet mirë se ajo ka luftuar me problemet e varësisë për pjesën më të madhe të jetës së saj. Por fansat e saj e adhurojnë dhe ndihen mbrojtës ndaj saj. Kjo është arsyeja pse kur komentuesi sulmoi pamjen e saj, ata nxituan ta mbrojnë.

“Lëreni Kimin të qetë, ajo ka kaluar shumë në jetën e saj”, shkroi një.

“Jam i trishtuar nga të gjithë njerëzit që sulmojnë pamjen e një gruaje”, shtoi një tjetër.

“Duaje energjinë e Kimit! Foto e mrekullueshme,” thirri një i tretë.

Një fans thjesht postoi, “We Love You Kim”, me dy emoji me zemër të kuqe.

Mjerisht, pamja e Kim merr shumë vëmendje. Ajo nuk është aktive në rrjetet sociale, ndaj sa herë shfaqet një foto fansat çmenden. Ata duan të analizojnë pamjen e saj dhe ndonjëherë komentojnë se ajo është “e panjohur”. Epo, ka kaluar shumë kohë që nga Arratisja nga mali i shtrigave. Të gjithë ne ndryshojmë me kalimin e kohës.

Fatkeqësisht, Kim nuk është ylli i lezetshëm fëmijë që ishte gjysmë shekulli më parë. Por ne të gjithë plakemi dhe të qenit i famshëm nuk të bën imun. Plus që trupi i saj ka marrë një taksë nga sëmundja e saj gjatë viteve. Sinqerisht, unë mendoj se ajo thjesht nuk ishte e veshur me shumë grim si gratë e tjera.

Kim nuk dëshiron që diamanti i saj të kthehet

E kënaqur për t’u shfaqur si mysafire e rastësishme në RHOBH, Kim nuk ka plane apo dëshirë të kthehet si e rregullt. “Për mua, nuk do të them kurrë kurrë, por ka shumë të ngjarë jo”, tha ajo së fundmi për E! Lajme. “Më mirë do të bëja diçka me [my sisters] larg atij lloj negativiteti.”

“Është e tmerrshme,” vazhdoi ajo. “Ku i gjeni njerëz që shkojnë në një festë dhe ju hedhin një pije në fytyrë? Apo përpiqen të të mbytin?” Po të shikoj, Lisa Rinna.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.