Kathy Hilton

Klea

Kathy Hilton flet për konflikte me Kyle Richards gjatë xhirimeve të “RHOBH”

Kathy Hilton flet për konflikte me Kyle Richards gjatë xhirimeve të “RHOBH”

Kathy Hilton po siguron një udhëtim të qetë së bashku me motrën e saj Kyle Richards ndërsa zhyten në një sezon tjetër të Amvisat e vërteta të Beverly Hills së bashku për sezonin 14.

Kathy Hilton

Gjatë një diskutimi të sinqertë në Page Six's Reali-Caj virtual podcast, Keti65 vjeç, zbuloi qasjen e saj për të lundruar çdo konflikt të mundshëm gjatë xhirimeve me motrën, Kyle Richards.

Kathy Hilton

“Unë jam në P-të dhe Q-të e mia,” deklaroi ajo. “Jam e lumtur që jam në mes dhe dëgjoj anën tuaj, dëgjoj (anën e tyre) dhe ndihmoj,” shpjegoi ajo, duke diskutuar vendimin e saj për të marrë një rol “moderator” si “mik” i kastit për sezonin 14. .

“Nëse ajo ka nevojë për mua, unë do të hyj brenda)” Keti shtoi, duke theksuar gatishmërinë e saj për të mbështetur Richards kur është e nevojshme.

Kathy Hilton

Kthimi në popullor Bravo seri pas një pauze, Kathy Hilton theksoi rëndësinë e ndershmërisë në ndërveprimet e saj me Kyle55, veçanërisht kur trajtohet ndonjë konflikt që mund të lindë gjatë xhirimeve.

“Nuk dua të shoh dikë që të dëbojë dikë nga një shkëmb. Kjo nuk është mirë,” u shpreh ajo, duke nënvizuar rëndësinë e komunikimit të hapur. “Shiko, jeta e askujt nuk është perfekte, të gjithë kalojnë diçka dhe kjo na bën më të fortë.”

Kathy Hilton

Në vijim të përçarjes së tyre RHOBH Sezoni 12, Keti dhe Kyle i rregulloi gjërat në verën e vitit 2023 në një martesë.

Keti ndihej i pambështetur nga Kyle gjatë një konfrontimi të tensionuar në ekran me yll të atëhershëm Lisa Rinna – një kapitull që ata kanë kaluar që atëherë. Menjëherë pas pajtimit të tyre, Kyle njoftoi ndarjen e saj nga bashkëshorti tashmë i larguar Mauricio Umansky ne korrik.

Kathy Hilton

gjatë gjithë kohës Kyle's udhëtim emocional gjatë ndarjes së saj nga manjati i pasurive të patundshme, 53 vjeç, Keti ka qenë një burim i mbështetjes së palëkundur, duke nxitur një lidhje më të fortë se kurrë më parë.

Ndërsa i emocionuar që do të rikthehej në xhirime së bashku Kyle, Keti po shijon gjithashtu kohën e saj me miqtë Sutton Stracke dhe Garcelle Beauvais, si dhe krijimi i një lidhjeje me të sapoardhurit Bozoma “Boz” Shën Gjontë cilin ajo e admiron si një “boss girl” dhe “afarist serioz”.

Bozoma Shën Gjon

Duke reflektuar mbi e Bozit nervozizmin fillestar, Keti ndau një anekdotë zbavitëse, duke zbuluar: “Ajo ishte sikur, “Unë isha vetëm në banjë dhe po kërkoja një dritare për t'u përpjekur të ikja!” Dhe kështu qeshëm të gjithë. Por unë mendoj se është një përvojë argëtuese për të.”

Kathy Hilton

Për më tepër, Keti zbuloi se ajo dhe ish-armiku, Erika Jaynei kanë zgjidhur problemet e tyre dhe tani janë në një vend “shumë të mirë”.

“Ajo me të vërtetë ka evoluar,” e lavdëroi socialistja Pretty Mess Këngëtarja 52-vjeçare, duke komplimentuar edhe fizikun e saj mbresëlënës. “E Erikës në formë të shkëlqyer. Dua të them, ato këmbë! Ajo duket bukur.”

Në mes Ozempik thashethemet, Erika Jayne e adresoi këtë në emision duke informuar zonjat se ajo humbi peshë si pasojë e marrjes së “hormoneve” për simptomat e menopauzës.

Kyle Richards

Amvisat e vërteta të Beverly Hills Karakteristikat e sezonit 14 Kyle Richards, Sutton Stracke, Garcelle Beauvais, Bozoma St, Erika Jaynedhe Dorit Kemsleyme Keti dhe aktorja Jennifer Tilly si “miqtë” e kastit. Shfaqja, aktualisht në prodhim, pret një datë zyrtare premierë nga Bravo.