Kathryn Dennis kritikon Taylor Ann Green "Gross" pas ribashkimit të sezonit 9 të Charm Southern

Klea

Kathryn Dennis kritikon Taylor Ann Green “Gross” pas ribashkimit të sezonit 9 të Charm Southern

Pasojat e Taylor Ann Green’s Vendimi i keq-menduar për të zbuluar lidhjen e Olivia Flower me Thomas Ravenel është ende në vazhdim, një javë pas pjesës së parë të Sharmi jugor ribashkim.

Duket se ish e dashura e Shep Rose bëri gabimin e parë duke menduar se do të rifitonte mbështetjen e publikut duke “fituar” debatin. Por Kathryn Dennis ardhja në mbrojtje të Olivias duhej të ishte e papritur.

Dhe tani është koha për raundin e dytë, pasi Kathryn është aktive në rrjetet sociale dhe nuk njihet për frenimin. Ajo është gjithashtu e vendosur në ekipin e Olivia.

Kathryn konfirmoi se ajo dhe Olivia “nuk e njihnin njëri-tjetrin në atë kohë”

Pasi Decider.com postoi për zbulimin shokues nga ribashkimi në Instagram, Kathryn postoi në komente.

“Disa njerëz bien pas lojës.. tragjike,” shkroi Kathryn në një postim.

Në deklaratën e mëposhtme, Kathryn tha: “Ne të gjithë bëjmë gabime, dhe ndonjëherë të njëjtat. Ne nuk e njihnim njëri-tjetrin atëherë, kështu që kjo nuk është aspak një gjë. Dhe Taylor të sillet sikur ajo kujdeset për mua për të lënduar Olivia-n, e cila në të vërtetë e bën është e rëndë.”

Sigurisht, që Taylor të bënte një krahasim midis lidhjes me Austen Kroll dhe përplasjes së Olivia me Thomas ishte një problem. Kathryn dhe Olivia as që e njihnin njëri-tjetrin në atë kohë, ndryshe nga Taylor dhe ish-zota e saj. Vështirë se një situatë “miku dhe i besuar” siç sugjeroi Taylor.

“Fal siç do të doje të të faleshin”, nxiti ylli i Southern Charm në ribashkim.

Olivia u përgjigj duke pranuar se ishte lidhur me Thomasin, por ajo e kishte fjalën e fundit.

“Ajo thjesht ka qenë ulur atje duke u turbulluar për ta përdorur atë kundër meje,” iu drejtua ajo Taylor. “Jo vetëm që e keni dëshmuar veten se jeni si *** mik, ju jeni edhe si*** njerëz.”

Pas transmetimit të episodit, Kathryn hyri në Instagram menjëherë në mbështetje të shoqes së saj. Ajo ndau një foto të saj dhe të Olivës me mbishkrimin: “Nuk kemi qenë kurrë më afër, nuk ke bërë asgjë të keqe dhe nuk ke nevojë të shqetësohesh se mos gjykohesh nga unë”.

Ndiqeni Southern Charm të enjteve në 8/7c në Bravo.