Lisa Hochstein

Klea

Katharina Mazepa pretendon se tezja e Lisa Hochstein bëri komente antisemitike për Lenny

Katharina Mazepa pretendon se tezja e Lisa Hochstein bëri komente antisemitike për Lenny

Katharina Mazepae dashura e Lenny Hochsteinpo pretendon se kirurgu hodhi tezen e gruas së tij të larguar, Amvise të vërteta të Majamit yll, Lisa Hochsteindoli nga shtëpia e tij sepse ajo hodhi fjalë antisemite brenda shtëpisë së familjes.

e Lizës tezja përdori gjuhë të neveritshme, fyese dhe nënçmuese, duke përfshirë komente antisemitike për të dashurin tim dhe prejardhjen e nënës së tij para fëmijëve, duke çuar në largimin e saj nga ambientet pas ndërhyrjes së nevojshme.” Mazepa tha Page Six.

Lisa Hochstein

Katharina Mazepa deklaroi se ajo dhe Lenny Hochstein thirri policët Lisa’hallën e moshuar dhe nënën e saj, e cila është pothuajse 80-vjeçare.

Mazepa shpjegoi se e Lizës nëna mbeti “në shtëpi dhe nuk iu kërkua të largohej” më pas e Lizës halla u largua.

Lisa Hochstein

Lisa tha për median se Leni dhe “gënjeshtra” e të dashurës së tij 27-vjeçare nuk janë asgjë e re.

“Ata mund të thonë gjithçka që duan, siç bëjnë zakonisht. … Mbani mend, kjo nuk është hera e parë Leni është kapur në video që tregon ngjyrat e tij të vërteta të shëmtuara, dhe ashtu siç pritej, dhe si herën e kaluar, ata përgjigjen me gënjeshtra.” Lisa, 41, tha, duke kujtuar Leni’s Momenti i “mifonit të nxehtë” të ekspozuar në emisionin Peacock.

Lisa Hochstein

Në një skenë të paraqitur gjatë sezonit 5 të RHOM, Leni57-vjeç, i tha mikut të tij, Vitos – “Pas disa muajsh, edhe unë mund të jem beqar”.

Leni thuhet se hodhi vjehrrën e tij dhe motrën e saj nga shtëpia e tij para fëmijëve të tij pasi zonjat e thirrën atë për të lejuar Mazepa të veshin të brendshme rreth vëllezërve e motrave, për një faqe gjashtë raport.

Lisa Hochstein

Leni ndan djalin Logan, 8, dhe vajzën 3-vjeçare, Elle, me ish-in e tij.

Dy zonjat po kujdeseshin për fëmijët kur Leni dhe e dashura e tij u shfaqën në rezidencën e Star Island dhe refuzuan të largoheshin. Kirurgu ka jetuar në një apartament luksoz që kur la gruan e tij në maj 2022.

Leni dhe e dashura e tij kanë ardhur çdo ditë që kur unë kam qenë me pushime. Dje erdhën dhe flinin.” Lisa shpjegoi, duke shtuar se Mazepa nuk kishte veshur gjë tjetër veçse një neglizhe të zezë nëpër shtëpi.

Lisa Hochstein

Lisa lejohet ligjërisht të qëndrojë në shtëpi deri në fillim të shtatorit, kur ajo duhet të lirojë pronën.

Këtë e pohoi ylli i realitetit Leni sulmoi verbalisht nënën e saj.

“Ju keni zero të drejta, zero të drejta. Ju keni zero të drejta për të qenë këtu.” Lisa tha për komentet e supozuara të ish-it të saj. “Dil nga shtëpia ime. Dil jashtë. Merrni s-t tuaj dhe dilni menjëherë. Merr s-t dhe shko.”

Lisa Hochstein

Modelja këmbënguli se ajo ishte “e veshur siç duhet” rreth fëmijëve.

Ajo tha: “Ndryshe nga çdo insinuatë e bërë, nuk kishte asnjë veshje të papërshtatshme rreth fëmijëve, me të cilët jam rritur të kem një marrëdhënie të shkëlqyer.”

Mazepa gjithashtu pretendoi se Lisa kishte një “hakmarrje personale” kundër saj, duke shpjeguar se ajo po përpiqej t’i jepte fund “fushatës së mentalitetit të viktimës narcisiste të vitriolit”.

Lisa Hochstein

Lisa deklaroi se e Mazepës marrëdhënia miqësore me fëmijët e saj ishte zhvilluar vetëm sepse ajo “e ruajti” çiftin nga “marrëzitë” e saj.

“Shqetësimi im nr. 1 ka qenë gjithmonë fëmijët e mi dhe mirëqenia e tyre, edhe nëse kjo do të thotë se nuk mund t’u them të vërtetën për të vetëshpallurin e prishësit të shtëpisë,” tha ajo.

Leni dhe e Lizës Ndarja erdhi pas një martese 12-vjeçare. Ish-të thuhet se kanë arritur një marrëveshje divorci, por nuk kanë nënshkruar dokumentet përfundimtare.

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla