Kate Chastain tallet me avokatin e Teresa Giudice pas rrjedhjeve të RHONJ

Klea

Kate Chastain tallet me avokatin e Teresa Giudice pas rrjedhjeve të RHONJ

Ka diçka rreth Amvise të vërteta të Nju Xhersit që nxjerr në pah teoricienin e konspiracionit tek të gjithë. Disi, Tereza Giudice Juristi, James J. Leonard, Jr., i është bashkuar realitetit të shkëputur. Me sa duket, ai është në një gjueti shtrigash për të zbuluar se kush po flet plehra Luis Ruelas. Gjatë atij procesi, ai në një farë mënyre përfundoi duke u interesuar për alumin Below Deck Kate Chastain. Është një mish viçi i pazakontë, dhe Kate është ulur diku në Florida duke qeshur me gjithçka.

Ndjekja e zinxhirëve

E gjitha filloi kur një fans i RHONJ ndau disa pamje të supozuara të ekranit nga James. Ata duket se tregojnë James duke u përpjekur të gjejë prova se Kate po flet keq për Terezën dhe Luisin. Sipas teksteve, ai dukej se mendonte se aktorja Jessica Chastain kishte lidhje me Kate dhe se ata mund të punonin së bashku për të komplotuar kundër yjeve të RHONJ.

Në tekstet e supozuara, James shkroi: “Duhet të di nëse Jessica dhe Kate Chastain janë të lidhur?”

Më pas, ai donte të gërmonte në historinë e tyre në Instagram për të parë nëse ndonjëri kishte folur për Terezën dhe burrin e saj. Gjatë gjithë kësaj kohe, James ndoshta po qëndronte përpara një tabele buletini me fotografi të çdo Bravolebrty, duke u përpjekur dëshpërimisht të bashkonte diçka. Është e qartë se vrima e lepurit nuk të çonte askund, dhe kur Kate mori frymën e teksteve, ajo i dha James një pjekje shumë të merituar.

Kate shkroi: “Avokati i Terezës mendon seriozisht se unë dhe Jessica Chastain po komplotojmë për të rrëzuar të dashurin e Terezës, mund të jetë gjëja më qesharake që kam dëgjuar ndonjëherë.”

Fatkeqësisht, ky nivel i punës ligjore është mjaft i njohur për James. Ai ka qenë në krah të Terezës që nga ditët e saj të burgut dhe nuk heziton kurrë të vlerësojë ngjarjet më të fundit në New Jersey – të mëdha apo të vogla. Mbajtja në hap me Giudices është në thelb një punë me kohë të plotë për të.

Për shembull, kur Luis në dukje u dhuroi vajzave të Terezës byzylykë fallco Cartier për Krishtlindje, James hyri brenda. Ai shpejt lëshoi ​​një deklaratë për shtypin për të mbrojtur Luisin. Kur Benz-i i Terezës u vodh, James foli për mediat duke shprehur optimizëm se makina do të rikthehej.

Me thashethemet që qarkullojnë rreth Terezës dhe Jennifer Aydinit që nxjerrin histori dhe përpiqen të manipulojnë narrativat në RHONJ, James me siguri do të përfundojë punën e tij për të gjatë muajve të ardhshëm. Të paktën ai tani e di se Kate nuk ka asnjë lidhje me asgjë. Ky është një i dyshuar jashtë listës.

Real Housewives of New Jersey transmeton episode të reja të dielave mbrëma në 8/7c në Bravo.