Kate Chastain

Klea

Kate Chastain pretendon se këngëtarja Ramona e meritonte të pushohej nga “RHONY”

Kate Chastain pretendon se këngëtarja Ramona e meritonte të pushohej nga “RHONY”

Kate Chastain beson se Ramona Singer mori atë që meritonte kur Bravo vendosi të riformulonte dhe rindizte Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut.

Kate Chastain

I mëparshmi Poshtë kuvertës Kryestjuardesa vuri në shënjestër ish-yllin e Bravo, duke e quajtur “sjelljen jo të mirë” të saj gjatë një paraqitjeje të ardhshme në podkastin “Virtual Reali-Tea” të Page Six.

“Shpresoj se ky është vetëm një mësim për të gjithë ne në karma,” tha ajo ndërsa promovonte serinë e re të orëve Bravo. “Bisedë në divan me kapitenin Lee dhe Kate.”

Ramona Singer

Kate do të nisë serialin e ri përkrah shokut të saj “Poshtë kuvertës” shap, Kapiten Lee Rosbach.

Kate vazhdoi – “Dhe nuk e dini kurrë nëse jeni i pasjellshëm me dikë… ai mund të marrë përsipër shfaqjen tuaj televizive vite më vonë dhe t’i thotë botës se nuk keni qenë i mirë.”

Ramona Singer

Nëna e njërit po i referohej rishtar RHONY, Sai De SilvaOBSH etiketuar së fundmi Ramona një “kurvë totale” pasi u ndesh me alumin Bravo në dhjetor 2022 në Miami në Art Basel.

Muajin e kaluar, Sai u shfaq së bashku me yjet e saj në “Watch What Happens Live” për të promovuar serialin e rishpikur të realitetit.

Ramona Singer

RHONY anëtarët e kastit, Ubah Hassan, Erin Lichy, Jenna Lyons, Jessel Taank, Brynn Whitfield, dhe Sai të gjithëve iu dhanë vozita dhe u udhëzuan të fshinin papastërtitë në një segment të quajtur “Pajtohem ose Nuk pajtohem”. Mikpritës, Andy Cohenu kërkoi zonjave të derdhnin nëse ka ndonjë ish RHONY ylli i kishte trajtuar në mënyrë të pahijshme. Sai ishte e vetmja anëtare e kastit që mbajti lart vozitjen e saj “Pajtohem”.

Ramona ishte një sukses i plotë për mua në Art Basel,“Sai të përbashkëta. “U prezantova veten.”

Ramona Singer

Cohen shtypi për më shumë informacion, duke pyetur të renë e RHONY – “A i tregove asaj që je në shfaqje?”

“Epo, ajo më trajtoi si një fanse e madhe – si, jo një fanse e mirë,” tha ajo, “dhe më pas, unë vazhdova të them, “Oh, thjesht doja të prezantoja veten se jam në rindezje. Epoka e re.”

Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut

Influencuesi i modës shtoi këtë Ramona i tha asaj: ‘Zemër, fat të mirë. Do t’ju duhet.”

Kate i tha mediumit se ajo kishte parë sjellje të ngjashme nga Ramona ne te shkuaren.

“Une takova Ramona kur ata po filmonin një episod të ‘RHONY’ në një varkë në Sag Harbor para ditëve të mia Bravo dhe ajo është ajo që është në TV, “tha ylli i realitetit. “Kështu që unë besoj Sai-t gjurmët e historisë.”

Ramona Singer

Katee cila mirëpriti djalin e saj, Sullivan, në maj, shpërtheu mbi kastin e ri të RHONY.

“Ka shumë presion që ata të hyjnë dhe të zëvendësojnë një ekskluzivitet të tillë ikonik.” Kate tha. “Por nuk mund ta besoj se sa mirë ka bërë kasti, sa shumë po e shijoj, sa i freskët është dhe thjesht më pëlqen çdo episod.”

Ajo shtoi – “Dhe nuk duket sikur ata po përpiqen të jenë si ‘RHONY’ i vjetër.’ Ata janë thjesht një kastë e fortë sa e tyre.”

Ramona Singer

Kate dhe Kapiten Lee do të shkëmbejnë komente në shfaqje të shumta Bravo, duke përfshirë, “Below Deck Down Under”, “Real Housewives Ultimate Girls Trip”, “Real Housewives of Orange County”, si dhe ekskluzivitetet “Housewives” në Miami dhe Atlanta.

“Nuk e di për Kapiten Leepor ky ishte plani im,” Kate i tallur. “Dua të them, kush nuk e dëshiron këtë? Ne kemi punën e ëndrrave. E dua aq shume. Dhe unë jam një fans i Bravo-s, saqë kjo është kaq argëtuese për mua.”

Biseda në divan me kapitenin Lee dhe Kate premierë të hënën në 22:00 ET në Bravo.