Kate Chastain po kthehet në The Traitors për sezonin 2

Klea

Kate Chastain po kthehet në The Traitors për sezonin 2

te tradhetareve tre episodet e para po transmetohen tani në Peacock, dhe siç e prisnim, ata janë tërheqës. Yjet e realitetit, Phaedra Parks, Tamra Judge, Shereé Whitfield, Mercedes “MJ” Javid, Larsa Pippen dhe i dashuri i saj Marcus Jordan janë ndër të korrat që konkurrojnë për 250,000 dollarë. Megjithatë, ata nuk janë të vetmit veteranë Bravo që banojnë në kështjellën e dashur të Skocisë.

Ylli i Sezonit 1 Faithful dhe Below Deck, Kate Chastain do t’i bashkohet sezonit 2 të The Traitors në Episodin 5, i cili do të fillojë të transmetohet më 25 janar 2024. “Ajo që e bën kthimin tim në The Traitors kaq emocionues është se askush nuk e pa atë që po vinte … duke përfshirë edhe mua !” i tha ajo People.

Kate nuk e kishte kohën më të lehtë gjatë shfaqjes së saj të parë në shfaqje, por kjo nuk e pengoi atë të pranonte mundësinë për t’u rikthyer. “Isha e gatshme ta bëja edhe një herë sepse e dija se kasti i këtij viti ishte i mbushur me kaq shumë personalitete të mëdha dhe argëtuese,” tha ajo. “Dhe le ta pranojmë: kur Alan Cumming ju fton të ktheheni në kështjellën e tij, ju shkoni!”

Kate Chastain rikthehet për sezonin 2 të The Traitors, por kush tjetër do të bëjë një paraqitje surprizë?

Përveç kthimit të Kate, është një tjetër lojtar legjendar televiziv i realitetit që do të shfaqet: Dr. Will Kirby.

Big Brother shkëlqyeshëm fitoi sezonin 2 në 2001 dhe u kthye për serialin All Stars në 2006. Sipas Entertainment Weekly, roli i Will është thjesht një “mysafir surprizë;” megjithatë, burime të njohura me produksionin thanë se hyrja e tij është “shumë dramatike”, gjë që mund të “çojë në paraqitje në sezonet e ardhshme”.

Sezoni 2 i The Traitors përbëhet nga veterinerët e CBS, Dan Gheesling, Janelle Pierzina, Parvati Shallow dhe Sandra-Diaz Twine – të gjithë lojtarë të suksesshëm të BB dhe Survivor. Është e paqartë se si roli i Dr. Will do të trondisë lojën, por shtimi i një lojtari tjetër ikonë në këtë grup të grumbulluar lojtarësh mund të mos jetë një shenjë e mirë për të tjerët.

Tradhtarët vazhdon në Peacock të enjten në orën 21:00 ET.