Kate Chastain diskuton trajtimin e amësisë dhe vrasjes mbi tradhtarët

Klea

Kate Chastain diskuton trajtimin e amësisë dhe vrasjes mbi tradhtarët

Kate Chastain ishte një favorit i menjëhershëm i fansave gjatë sezonit të parë të Tradhtarët. Krahas yllit të Real Housewives of Beverly Hills, Brandi Glanville, ata dhe disa yje të tjerë ikonë të realitetit filluan një udhëtim plot kthesa dhe kthesa që tronditën botën.

Me shpejtësi një vit, Kate, një nënë e re për djalin e saj Sullivan, u kthye në kështjellën e tradhtarëve për sezonin 2 të serialit më të ndjekur të pa skenar të transmetimit. Dhe ajo është duke shijuar të gjitha gjërat e amësisë, gjysmën e dytë të serisë origjinale shpërthyese të Peacock dhe shumë më tepër.

“Kishte shumë frikë për ta lënë fëmijën tim për herë të parë në një moshë kaq të re për një kohë të gjatë”, tha Kate për Today. “Sapo kisha qenë si ‘baby, baby, baby’ për kaq shumë kohë, ishte vërtet e shëndetshme për mua të hyja në një botë si kështjella, dhe thjesht të kujtoja se kush jam, të isha pranë të rriturve dhe thjesht të bëja një pushim mendor nga jeta e mamit.”

Kate ngacmon se më shumë kthesa janë përpara në Sezonin 2 të Tradhtarëve

Përpara se t’i bashkohej kastit të 21 personazheve të famshëm për sezonin 2, Kate kishte bërë një pushim të shkurtër nga televizioni i realitetit. Që nga kthimi, përcaktimi i territorit të njohur ka qenë i mirë për shpirtin e saj. “U ndjeva shumë mirë të kujtoja se kush isha përpara se të ndërroja pelenat,” shpjegoi ajo.

“Është kaq interesante të krahasosh sezonin tim të parë … me sezonin tim të dytë të … sepse sezoni im i parë i Traitors, mezi prisja të shkoja në shtëpi, të drejtoja makinën time sportive, të shkoja të haja martini, të dilja në takim dhe thjesht të argëtohesha. Tani dua të qëndroj sepse më duhet të fle tetë orë çdo natë. Ishte e mrekullueshme. Këtë herë ishte si një pushim.”

Duke parë përpara në pjesën tjetër të sezonit, Kate ngacmoi se do të kishte më shumë kthesa tronditëse, sigurisht që do të tronditnin lojën dhe perceptimin e tifozëve.

“Duke ardhur lart, njerëzit do të habiten që njerëzit për të cilët brohoritni, nuk do të jeni. Ndoshta njerëzit për të cilët nuk brohoritje, do të jesh”, tha ajo. “Sigurisht që isha i tronditur nga mënyra se si u zhvilluan gjërat.”

Lidhur me një udhëtim të tretë në Skoci, Kate nuk u refuzua plotësisht nga ideja. Në fakt, ajo do ta priste ftesën me krahë hapur. “Unë kurrë nuk do të refuzoj një ftesë për në kështjellën e Alan Cumming,” tha ajo. “Nëse Alan telefonon, ju shkoni.”

Transmetoni episodet e reja të The Traitors on Peacock të enjten në orën 9/8c.