Kasti ynë i makthit për Udhëtimin përfundimtar të vajzave shtëpiake të vërtetë

Klea

Kasti ynë i makthit për Udhëtimin përfundimtar të vajzave shtëpiake të vërtetë

Ndërsa hyjmë në muajt e vjeshtës, Halloween-i po afrohet me shpejtësi me fantazmat dhe monstrat e saj për t’u frikësuar. Me këtë tha, një tjetër shtesë në Real Housewives Ultimate Girls Trip është pothuajse pranë nesh, por kush do të ishte aktori juaj i makthit? Ndërsa mendoni shumë për zgjedhjet tuaja, mbani mend se kasti i këtij sezoni të mbushur me tmerr do të ishte aq i palidhur dhe i errët sa do të kërcënonte t’i jepte fund përgjithmonë ekskluzivitetit të Real Housewives.

Gratë do të shkaktonin kaos pas tyre, duke kaluar kufijtë dhe duke lënë nofullat e tifozëve në dysheme. Fut të qeshurën maniake këtu – Bwahaha. Ne madje mund ta ndryshojmë emrin në Real Housewives Ultimate Girls Trip: Inferno. Ka një unazë të bukur, apo jo? Pra, nëse jeni gati për sfidën, le të shohim se kush do të bëjë prerjen.

LeeAnne Locken

Feneri i errësirës që është LeeAnne Locken do të kryesonte serialin e makthit, pasi ajo pati momente të shumta të diskutueshme ndërsa luante në Real Housewives of Dallas. Një nga rrëfimet e famshme të LeeAnne-s ishte se shoqja vazhdonte ta quante vazhdimisht yllin e saj Kary Brittingham një “meksikane të çuditshme” dhe tallte theksin e saj ndërsa fliste pas shpine. LeeAnne kishte një mënyrë me fjalët, por gjithashtu ishte e shkëlqyeshme për t’i kërcënuar kolegët e saj. Një herë ajo i tha Brandi Redmond se donte të lëndonte Cary Deuber.

Në një moment të nxehtë të mikrofonit, LeeAnne zbuloi: “Ajo do të vijë për mua një ditë dhe nuk do të jetë e bukur. Bashkëshorti i saj e merr mendjen në The Round-Up. Unë i njoh djemtë që e kanë bërë, nuk jam rritur me një lugë argjendi në gojë. Jam rritur me shumë gjëra në duar dhe nuk janë thika. Janë thjesht duar. Por ata funksionojnë mjaft mirë.” Imagjinoni sikur një nga shoqet e shtëpisë ta zemëronte atë gjatë udhëtimit të vajzave të makthit. Gjërat mund të bëhen të çrregullta.

Mary Cosby

Është e qartë pse Mary Cosby u rikthye në Shtëpiake Reale të Salt Lake City. Nëna e një fëmije është e keqe deri në palcë dhe nuk pendohet kurrë për komentet e saj të çuditshme, shpesh duke i bërë disa të mendojnë se ajo është e dashura e Luciferit. Mary “pa thërrime” fjalë për fjalë nuk i jep zemër atyre që e rrethojnë. Asaj nuk do t’i interesonte as ato në të njëjtin udhëtim të vajzave si ajo.

Maria mund të ofrojë lehtësisht një kurs një-ditor se si të bëhet një udhëheqëse kulti pasi të ketë trashëguar Kishën Pentekostale të Tempullit të Besimit. Ish anëtarët e kishës së saj janë arratisur, duke pretenduar “traumë ekstreme fetare”. Lisa Barlow zbuloi përmes një miku të quajtur Cameron Williams se Maria po kërkonte para nga të burgosurit, duke thënë: “A është një kult? Po. A e quan ajo veten ‘Zot’? Po.” Çfarë ka më të frikshme sesa të ndash një shtëpi me dikë që ka një kompleks mesia?

Michaele Salahi

Edhe pse Real Housewives of DC nuk zgjati shumë, Michaele Salahi me siguri bëri një përshtypje. Ylli i qartë narcisist i Bravo shpesh gënjeu për jetën e saj dhe madje hyri fshehurazi në darkën e parë shtetërore të Presidentit Obama pa ftesë.

Michaele dhe ish-bashkëshorti i saj kaluan dy orë pa u zbuluar në ambientet e Shtëpisë së Bardhë dhe madje bënë një foto me Joe Biden. Çifti vunë në rrezik jetën e liderit të botës së lirë dhe nuk i ranë syrit. Michaele përfundoi e vetme një seri, dhe ajo mund ta bëjë përsëri!

Aviva Drescher

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Më keq se Malificent, Aviva Drescher do t’i mbante të gjithë në një tufë nervash pasi kishin frikë për darkën e tyre, duke shpresuar se ajo nuk do të fuste këmbën e saj prej druri mbi të. Prania e Avivës do të garantonte të paktën dy darka nga ferri dhe të paktën një përleshje fizike, veçanërisht sepse Aviva ndoshta mban erë spitali dhe Maria do të humbiste qetësinë.

Ky kast mund të vendoset i gjithë në një Holiday Inn Express, të cilit do t’i mungojnë komoditetet e krijesave të shtëpisë. Çdo grua vepron në mënyrë efikase si shtatë mëkatet vdekjeprurëse, me zemërimin, lakminë, zilinë dhe krenarinë që tashmë llogariten. Episodet do të ishin tronditëse, por do t’u jepnin shikuesve shumë për të folur. Është e sigurt të thuhet se nuk do të kishte kumbayah apo mbajtje dore, por shumë goditje me thikë dhe gra që përpiqeshin të afirmoheshin mes anëtarëve të kastit me të njëjtin mendim.