Kasti ynë i ëndrrave për Udhëtim për vajzat e fundit të shtëpiakeve të vërteta

Klea

Kasti ynë i ëndrrave për Udhëtim për vajzat e fundit të shtëpiakeve të vërteta

Bravo përmbushi ëndrrat e vjetra të shikuesve kur njoftoi se amvisat nga ekskluzivitete të ndryshme më në fund do të filmonin së bashku. Përzierja që rezulton, Real Housewives Ultimate Girls Trip, i bekoi fansat me një grup amvisash që grinden në një pushim tropikal. Teresa Giudice, Melissa Gorga, Kenya Moore dhe Ramona Singer ishin mes aktorëve që u regjistruan për Sezonin 1.

Sezoni 2, i njohur gjithashtu si Real Housewives Ultimate Girls Trip: Ish-Wives Club, shfaqi ish-zonjat shtëpiake. Vicki Gunvalson, Tamra Judge dhe Phaedra Parks u raportuan për detyrë. Dorinda Medley priti grupin në pasurinë e saj të dashur në Berkshires, Bluestone Manor.

Në mesin e kastit për Sezonin 3 ishin Porsha Williams, Marysol Patton dhe Leah McSweeney teksa goditën Tajlandën. Por Sezoni 4 i RHUGT, i cili u filmua në Marok, pati disa telashe. Njerëzit raportuan se Brandi Glanville u dërgua herët në shtëpi për gjoja sjellje jo-konsensuale ndaj bashkë-yllit Caroline Manzo.

Sezoni 5 i RHUGT shfaqi kastin e RHONY: Legacy. Luann de Lesseps, Sonja Morgan, Kelly Bensimon dhe Ramona ishin midis ekuipazhit që kthehej në St. Barts. Nuk kishte asnjë fjalë nëse ndonjë pirat po festonte me zonjat. Gishtat e kryqëzuar!

Pra, kush do të merrte një biletë nëse unë mund të zgjidhja kastin tim të ëndrrave për RHUGT? Shikoni zgjedhjet e mia.

NeNe Leakes

Paras Griffin/Getty Images

Sigurisht, pjeshku legjendar i Atlantas NeNe Leakes do të gjente një vend. Ajo vendosi Real Housewives of Atlanta në radarin e shikuesve. E di që NeNe dhe Bravo kanë probleme, por na lejoni të ëndërrojmë.

Imagjinoni që NeNe relaksohet në një kabane në një plazh, duke pirë një koktej dhe duke u hedhur hije bashkë-yjeve të saj. Të gjithë e dinë që NeNe është mbretëresha e leximit. A mund të bëhet më mirë?

Lisa Vanderpump

Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images

Më duhet të pranoj që jam një fanse e Lisa Vanderpump. Unë jam i fiksuar pas shtëpisë së saj, Villa Rosa, dhe të gjitha kafshët e saj.

Kjo alum Real Housewives of Beverly Hills duhet t’i bashkohet RHUGT. Ajo dhe NeNe mund të qeshnin me yjet e tyre, ndërkohë që ishin tepër në modë. Më mungon të shoh Lizën që ndërvepron me grupe të rriturish. (Na falni, kasti i Vanderpump Rules.)

Ashley Darby

Heidi Gutman/BRAVO përmes Getty Images

Ylli i Real Housewives of Potomac, Ashley Darby po vjen nga një martesë e tmerrshme me Michael Darby. Ai dyshohet se ishte përfshirë në skandal pas skandali gjatë kohës së tij në RHOP. Kjo nënë e dy fëmijëve meriton një udhëtim të këndshëm për vajza.

Ashley nuk ka frikë të fillojë festën, e cila është e nevojshme për një kohë argëtuese. Dhe nëse dikush duhet ta trazojë pak tenxheren, Ashley është vajza juaj e preferuar.

Sonja Morgan

Getty Images/Santiago Felipe

Kjo legjendë e Real Housewives të qytetit të Nju Jorkut është “ende kashta që nxit pijen”. Nëse ajo është duke performuar në shfaqjen e saj kaburleske, ose duke u përplasur me Luann në spin-off-in e tyre, Luann dhe Sonja: Mirësevini në Crappie Lake. Ajo e sjell gjithmonë.

Sonja ka energjinë e duhur për të bërë thashetheme me amvisat e OG si Lisa dhe NeNe, por gjithashtu mund të festojë me ekuipazhin më të ri. Ajo është gazmore, e sigurt dhe përbërësi i përsosur për një udhëtim përrallor të vajzave.

Marysol Patton

Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images

Marysol Patton mund të jetë një mik vetëm në sezonin 5 të Real Housewives of Miami. Por më pëlqejnë komentet e saj rrëfimtare dhe e admiroj lojën e saj të fortë të koktejlit. Ajo ka filxhanin e saj të nxjerrë për skena rrëfimi. Gëzuar!

Marysol udhëtoi për në Tajlandë me mikeshën e saj, Alexia Nepola. Megjithatë, do të doja ta shihja Marysol-in vetëm me një grup të ri femrash. Ajo është karta e egër në këtë grup. Nuk jam i sigurt se me kë do të vinte ajo, por do të doja ta shikoja dhe ta zbuloja.

Brynn Whitfield

Bryan Bedder/Getty Images për Vox Media

Brynn Whitfield është një fillestar në sezonin 14 të rifilluar të RHONY. Le ta pranojmë. Flirtimi është si ajri për Brynn. Ajo e bën atë gjatë gjithë kohës. Edhe nëse e fut në telashe me bashkë-yjet e saj.

A ishte një zgjedhje e shkëlqyer flirtimi me bashkëshortin e Erin Lichy, Abe Lichy, në rinovimin e betimit të tyre? Jo. A ishte argëtuese si dreqin? Po.

Brynn është një person kompleks, i cili ka duruar një fëmijëri sfiduese dhe traumatike. Do të doja të shihja se me kë do të klikonte në kastin tonë të ëndrrave të Real Housewives Ultimate Girls Trip.

Danielle Cabral

Arturo Holmes/WireImage

Përfundimi i listës sonë është një tjetër fillestar. Danielle Cabral iu bashkua Real Housewives of New Jersey për sezonin 13. Ajo ishte si motra e guximshme e Terezës. Me zë të lartë, pasionant dhe që nuk i shmanget kurrë një zënke.

Natyrisht, ajo gravitoi në grupin e miqve të Terezës. Pasi u grind me amvisen e re Rachel Fuda, ajo e quajti atë “një mi”. Gjatë ribashkimit, zonjat ranë dakord të linin të shkuarën.

Danielle e do familjen e saj dhe është pak e fiksuar pas fëmijëve të saj. Festa e ditëlindjes së vajzës së saj me temë Barbie ishte epike.

Ky yll i RHONJ sigurisht që do ta mbante të gjallë bisedën. Do të ishte e mahnitshme ta shihje atë duke ngritur një gotë me kastën tonë të ëndrrave.