Kastet e The Single Life Season 4

Klea

Kastet e The Single Life Season 4

Pas një pritjeje të gjatë, 90 Dita: Jeta Beqare Sezoni 4 do të rikthehet zyrtarisht më 1 janar! Sezoni 4 do të përfshijë një kastë prej shtatë këngësh, disa prej të cilave janë paraqitur edhe në sezonet e mëparshme të The Single Life. Bazuar në trailerin e sezonit 4, shikuesit mund të presin një sezon intrigues me shumë kthesa. Pa u zgjatur, ja ku janë beqarët tanë!

Natalie Mordovtseva

Natalie Mordovtseva filloi kërkimin e saj të ri për dashurinë në sezonin 2 të The Single Life, pas ndarjes së saj nga Mike Youngquist. Pavarësisht një fillimi të pasuksesshëm, Natalie përfundimisht gjeti diçka solide me Josh Weinstein. Marrëdhënia e tyre vazhdoi në sezonin 3 të The Single Life, ku gjërat filluan të ndërlikoheshin. Në Tell All, Natalie dukej se zgjidhte Majkun mbi Josh-in kur u ul në prehrin e tij dhe shpalli se ende e donte atë.

Udhëtimi i Natalie për dashuri të përjetshme do të vazhdojë në sezonin 4 të The Single Life, ku ajo deklaron se “i dëshiron të gjitha”. Natalie shihet duke debatuar me Josh-in në trailer, ku ajo deklaron se po lufton dhe nuk ka ku të jetojë. Më pas Josh e pyet se çfarë do që ajo të bëjë për këtë, duke sugjeruar se marrëdhënia e tyre mund të marrë fund.

Veronica Rodriguez

Veronica Rodriguez bëri debutimin e saj Single Life në sezonin 3 pasi u bë e preferuara e fansave për shkak të miqësisë së saj me ish-in e saj, Tim Malcolm. Gjatë gjithë sezonit, Veronica u takua me një burrë të quajtur Justin. Megjithatë, në planin afatgjatë, marrëdhënia e tyre nuk funksionoi për shkak të distancës.

Gjatë Tell All, Veronica i tronditi të gjithë duke zbuluar se tani po shihte Jamal Menzies, djalin e një ylli tjetër të fejuarit 90 Day. Duket se Veronica do të vazhdojë të eksplorojë marrëdhënien e saj me Jamal gjatë sezonit 4, i cili do ta ketë të vështirë të shkojë mirë me Timin. A do të jenë Veronica dhe Jamal fundi i lojës, apo Tim do të hyjë mes tyre?

Tim Malcolm

Së bashku me Veronica-n, Tim do të shfaqet gjithashtu si pjesëtar kryesor i kastit në Sezonin 4 të The Single Life. Ndërsa traileri tregon vetëm Tim me Veronica-n dhe Jamal-in, fansat mund të presin të shohin edhe disa nga takimet e Tim-it. Tim gjithashtu me siguri do të jetë një pjesë e madhe e historisë së Veronica dhe Jamal, megjithatë, ku ai shihet duke hyrë në një debat të ashpër me këtë të fundit.

Chantel Everett

Chantel Everett është e njohur për lidhjen e saj me Pedro Jimeno, e cila së fundmi ka marrë fund në The Family Chantel. Tani “beqare dhe gati për t’u bashkuar”, Chantel shkon në Greqi gjatë sezonit 4 për një shans tjetër për të gjetur dashurinë.

Sidoqoftë, fundi i trailerit parashikon që Chantel të futet në një situatë paksa gjatë qëndrimit në Greqi. Ndërsa nuk është ende e qartë se çfarë ndodh saktësisht, interesi i ri i dashurisë së Chantel duket se i kujton asaj Pedro, gjë që nuk mund të jetë e mirë!

Tyray Mollett

Tyray Mollett u bë i preferuari i fansave pas marrëdhënies së tij me Carmella the Catfish. Tani, Tyray është gati të takohet në botën reale, dhe jo pas një ekrani. Tyray është një anëtar i pëlqyeshëm i kastit, për të cilin fansat me të vërtetë po kërkojnë, kështu që do të ishte mirë ta shihje atë të gjejë dashurinë që meriton!

Por sipas trailerit, gruaja e tij e ëndrrave është Hillary Clinton? Padyshim që jemi të intriguar të shohim se me kë do të përfundojë Tyray pas atij komenti!

John McManus

John McManus me siguri do të jetë interesant për t’u parë në Sezonin 4 të The Single Life, pasi ai është një nga anëtarët e kastit wild card. Fansat e të fejuarit të 90 ditëve e dashuruan Gjonin pasi ai filloi të shfaqej në Pillow Talk me vëllain e tij Patrick Mendes. Shumë shikues e vlerësuan vërtetësinë e tij.

Tani është koha që Gjoni të gjejë dashurinë e tij të vërtetë, në krahasim me ndërhyrjen në martesën e vëllait të tij. A do ta gjejë Gjoni shokun e tij të shpirtit apo do të dështojë në botën moderne të takimeve?

Debbie Aguero

Debbie Aguero nuk ia doli të funksionojë me ish-in e saj shumë më të ri, Oussama, por tani ajo është kthyer për të gjetur një zotëri më të vjetër! Traileri tregon Debbie në një takim me mini golf, me një burrë shumë më afër saj në moshë sesa ish-i i saj.

Megjithatë, Debbie pranon në një rrëfim se ajo gënjeu të dashurin e saj të ri në lidhje me moshën e saj. Në vend që t’i tregonte atij se ishte 67 vjeç, Debbie i tha atij se ishte 57 vjeç. A do të jetë kjo një marrëveshje për burrin e ri të Debbie?