Kastet e Real Housewives of Orange County do të mbeten të njëjta për sezonin 18

Klea

Kastet e Real Housewives of Orange County do të mbeten të njëjta për sezonin 18

Amvise të vërteta të Orange County vajzat e shkatërruan atë nga parku gjatë sezonit 17, duke përfshirë ribashkimin. Ishte vetëm përzierja e duhur e konfliktit dhe qëndrimit kur ishte e nevojshme. E reja Jennifer Pedranti më në fund bëri që Tamra Judge të tërhiqej nga marrëdhënia e saj me Ryan Boyajian. Heather Dubrow nuk e la veten të ecte pranë. Dhe Gina Kirschenheiter luftoi shumë që Shannon Beador të kuptonte se si deklaratat e saj të pamenduara lënduan familjen e saj.

Ribashkimi ishte një shembull i mrekullueshëm i asaj që kemi parë gjatë gjithë sezonit. Dhe interesant është se kasti i RHOC përfundoi në kushte të mira.

Fansat tashmë po shohin përpara për sezonin 18, ashtu si edhe producentët. Dhe ka dalë në dritë se i gjithë kasti aktual do të kërkohet mbrapsht.

Prodhuesit “ishin vërtet të lumtur” me grupin aktual

Prezantuesi Brett Staffen mori të gjithë çajin RHOC për Podcast-in e TV Deets.

“Të gjithë do të ftohen për sezonin 18,” zbuloi Brett gjatë episodit të 13 tetorit të podcast-it.

Duke raportuar se çfarë i thanë burimet, Brett tha: “Producentët dhe rrjeti ishin vërtet të kënaqur me angazhimin e fansave këtë vit dhe të gjitha zonjat u ngjitën në pjatë për të ofruar”.

Ai vazhdoi, “Më është thënë se me arrestimin e Shannon Beador të BDI-së, producentët duan të ndjekin pasojat e kësaj dhe se si kjo ka ndikuar në grup. Më kanë thënë edhe Xheniferin [Pedranti] pritet të kthehet dhe Taylor [Armstrong] do të rikthehet gjithashtu, dhe po dëgjoj se ka ‘më shumë gjasa’ që ajo të mbajë rolin e saj Miku i Shtëpisë”.

Sigurisht, askush nuk do ta pushonte Shannon-in kur ajo të ketë historinë më të madhe për të treguar. Gina, për këtë çështje, duhet të dëgjohet në BDI pas të gjitha çështjeve të saj me Shannon këtë sezon.

Vicki Gunvalson pritet të marrë pjesë në sezonin 18. Por ajo po betohet për të gjitha dramat për shëndetin e saj, kështu që kush e di se si do të funksionojë.

Emrat e Alexis Bellino dhe Gretchen Rossi janë diskutuar, por asgjë nuk ka kaluar këtë fazë.

Përveç këtij formacioni, asnjë anëtar i ri i kastit nuk po konsiderohet aktualisht.

Sezoni 18 pritet të fillojë prodhimin në fund të vitit 2023.