Karriera e Camille Lamb lëviz postin poshtë kuvertës

Klea

Karriera e Camille Lamb lëviz postin poshtë kuvertës

Camille Lamb iu bashkua kastit të Poshtë kuvertës në sezonin 10. Pozicioni i saj në bord u nda midis dy departamenteve kryesore, të brendshme dhe të jashtme. Prandaj, Camille u ndje mjaft e tërhequr në drejtime të kundërta. Nga Episodi 9, Camille e kishte kaluar atë, dhe në pjesën më të madhe, ekuipazhi i saj dhe shikuesit, të gjithë thanë “të njëjtën gjë”.

Thënë kështu, në pjesën e jashtme, udhëtimi i saj me varkë me flokët e Ben Willoughby, së bashku me egon e tij shumë të fryrë, e mbajti vendin e saj kryesisht të siguruar. Megjithatë, në brendësi, ishin përplasjet e vazhdueshme të Camille me Alissa Humber që e panë atë të sëpatë. Pasi u pushua nga puna, Fraser Olender, Shefi Stew i Camille, e vuri në mend se kishte një qëndrim të keq. Po kështu, kuzhinierja Rachel Hargrove në thelb i dha Camille zero kur ajo endej në jaht, duke e bërë largimin e saj shumë të ngadaltë.

Pasi më në fund gjeti hapjen e daljes, rruga e karrierës së Camille mori shumë forma të reja. Ne e kemi atë çaj këtu, duke ndihmuar për të shfaqur të gjitha lëvizjet e saj të bëra në postimin poshtë Deck. Paralajmërim spoiler, ajo do të kthehet në ekranet tona shumë, shumë shpejt, por mos më bëni @ mua, unë jam vetëm mesazheri, duke qëndruar para laptopit tim, duke ju kërkuar të më doni.

Por së pari, një vështrim prapa në pushkatimin e Camille

Në sezonin 10, kapiteni Sandy Yawn mori përsipër jahtin e kapitenit Lee Rosbach. Koha e saj në krye ishte e shkurtër. Megjithatë, ishte mjaft e gjatë për t'i dhënë kapitenit Lee kohën e tij të nevojshme në PT, pasi problemet e tij nervore po rriteshin. Ishte gjithashtu mjaft e gjatë për të parë kapiten Sandy të shkarkonte dy nga anëtarët e ekuipazhit të tij, dhe po, një nga këta shëtitës me dërrasa ishte Camille.

Në një rrëfim, Camille tha, “Unë u përpoqa të jap af*ck dhe kam mbaruar duke dhënë af*ck. Unë e di punën që kam bërë. Jam krenar për punën që kam bërë. Camille jashtë. Hidhni mikrofonin e f*cking. Camille është jashtë.”

Paralajmërim spoiler, përsëri, sepse Camille nuk ishte plotësisht “jashtë”. E shihni, ajo vazhdoi të luftonte me kapitenin Lee në Twitter ndërsa sezoni i saj u rifillua. Në thelb, kapiteni Lee shkroi i pari në Twitter, duke thënë: “Nga të gjitha gjërat që ke humbur Camille, të mungon mendja më shumë. Sjellja juaj, nga ajo që po shoh, nuk është aspak ajo që do të prisja dhe as do të toleroja.”

Duke i gjetur fjalët e ashpra, merakja gërmoi thembrat e saj, duke kapur tastierën më të afërt në pamje, ose të paktën kështu e përfytyroja të gjithën duke rënë. Në thelb, Camille ia hodhi menjëherë ish-shefit të saj, duke i shpjeguar se ajo ishte vetëm 24 vjeçe, kështu që ai mund të rrëzohej. Pas kësaj, Camille u ndal dhe ajo gjithashtu fshiu duartrokitjet e saj në internet. Ajo zyrtarisht është plotësisht “jashtë”. Për tani.

Lëvizja e parë e Camille ishte OnlyFans

Për koncertin e saj të parë në tokë, Camille hapi një llogari OnlyFans. Ajo e mbajti këtë vetëm për një periudhë të shkurtër kohe. Kur ajo ishte drejtpërdrejt, abonimet e saj fillonin me 19,99 dollarë në muaj. Biografia e saj lexonte “një vajzë e zënë duke ndjekur një ëndërr të madhe”, por siç duket, jo të gjitha ëndrrat janë të destinuara për t'u ndjekur.

Më pas, Camille iu kthye muzikës

Para Below Deck, Camille u shfaq në American Idol. Prania e saj u pa në sezonin 19, i cili u transmetua në 2021. Ajo nuk fitoi, por arriti në Top 64, gjë që është mjaft mbresëlënëse. Me një talent të qartë për muzikën, Camille i dha një tjetër mundësi kësaj sipërmarrjeje në karrierë, dhe deri më sot, ajo është ende duke publikuar këngë.

Kënga e saj e parë, “Cool Like Me”, u hodh në shkurt të 2023. Në fund të po këtij viti, Camille kishte publikuar 3 këngë të tjera. Më 1 janar 2024, klipi i saj muzikor për këngën e saj më të fundit, “Right on Top”, u godit dhe gjithashtu u godit. Si, është një bop me ritëm të ngadaltë.

Gjithashtu, Ben pretendoi se Camille e mashtroi pas sezonit 10 të BD. Ndoshta tani, ajo do ta bëjë Taylor Swift këtë rrëmujë, duke i dhënë Bravo një këngë të re për të luajtur në sfond, ndërsa Ben fshin kuvertën.

Tani, Camille po kthehet në televizionin e realitetit

Në Instagramin e saj, Camille ndau një trailer për serialin e saj të fundit. Është një spin-off i FBOY Island, por këtë herë, burrat kanë për detyrë të klasifikojnë 24 zonja mahnitëse, duke shpresuar të zbulojnë se kush po kërkon vërtet dashurinë dhe kush është vetëm në të për çmimin prej 100,000 dollarësh. I vendosur për të luajtur në këtë serial të ri të CW, Lovers and Liars, nuk është askush tjetër përveç Camille.

“Çfarë ka më mirë se F Boy Island?? ̶F̶ ̶G̶i̶r̶l̶ ̶I̶s̶l̶a̶n̶d̶… ummm e kam fjalën për TË DASHUARËT DHE GËNJESHTARËT! … Ky sezon i këtij seriali është më i egëri që kemi bërë deri tani. Tre tipa. Tone gra. Mos e humbisni”, ka shkruar Camille, duke ndarë trailerin me të gjithë ndjekësit e saj në internet.

Ne jemi këtu për këtë. Një seri televizive e re realiteti është gjithmonë një po. Por më e rëndësishmja, Camille po largohet nga përfshirja në trekëndëshat e dashurisë mbi ujërat ndërkombëtare. Ajo do t'i bëjë këto në vend të thatë tani, faleminderit shumë.

Një moment heshtje për Sunny Marquis. Le të largohet edhe ajo së shpejti nga kontrolli i Benit.

Lovers and Liars shfaqet premierë të enjten, 11 prill, në orën 21:00 ET/PT në The CW.