Karen Huger

Klea

Karen Huger dhe Robyn Dixon hyjnë në një luftë të keqe në BravoCon!

Karen Huger dhe Robyn Dixon hyjnë në një luftë të keqe në BravoCon!

Kur Amvise të vërteta të Potomac mblidheni, kushdo e merr me mend se çfarë do të ndodhë. Amvisat e vërteta të Potomac zonjat janë të njohura për konfrontimet e tyre të pandalshme, me sezonet e kaluara që shfaqin gjithçka, nga grindjet fizike deri te kërcënimet e guximshme, madje duke përfshirë edhe nënat në pritje. Shtoni energjinë e një auditori të drejtpërdrejtë në BravoCon në Forumin Caesars të Las Vegasit dhe skena është vendosur për fishekzjarre.

Karen Huger

Dita e dytë në BravoCon gumëzhi me pritje të shtuara, e cila arriti një kulm gjatë Potomac merr Vegas panel. Ngjarja, e vendosur në mënyrë strategjike në hapësirën e pasdites me energji të lartë, ishte e pjekur për dramë – veçanërisht duke pasur parasysh këtë Candiace Dillardnjë nga figurat më polarizuese të serialit, kishte postuar në Twitter një gjemba që synonte bashkë-yll, Gizelle Bryantvetëm disa orë më parë.

Robyn Dixon

Ndërsa paneli filloi, moderatorja Rachel Lindsay i bëri një pyetje audiencës: “Cilës shtëpiake do t’i duhej të përballej me muzikën në ribashkimin e ardhshëm të Sezonit 8, me vetë sezonin për t’u transmetuar ende (dhe premiera e tij pritet të dielën në mbrëmje). Përgjigja e audiencës ishte një kor i zhurmshëm i “ROBYN!” duke veçuar Robyn Dixon për vonesën e saj në zbulimin e burrit të saj e Juan Dixon-it pabesi deri pas përfundimit të xhirimeve të sezonit 7. Ky zbulim ishte një pikë e dhimbshme për fansat, veçanërisht pasi skandali ishte shpalosur para sezonit të kaluar, megjithatë ai u hoq nga rrëfimi i shfaqjes.

Robyn Dixon

Tensioni u përshkallëzua me pamjen paraprake të një episodi të sezonit 8. Në të, Karen Huger ngeci mbi një metaforë ëmbëlsirash lidhur me byrekun, të cilën ajo e përdori për të komentuar mbi fshehtësinë e Dixon gjatë sezonit të kaluar. Duke u përpjekur për të sqaruar pikën e saj, e Karen Shpjegimi bëri pak për t’i qetësuar gjërat, duke e shtyrë Dixon të tallej me humor me audiencën: “Ajo nuk ka kuptim, po”.

Karen Huger

Megjithatë, Karen ishte larg nga kryerja. Ajo u përball drejtpërdrejt Robinduke thënë:

“Jo, Robin, kuptimi ishte: Ju keni gënjyer gjatë gjithë sezonit të shtatë, duke e mbajtur lart historinë. Dhe pastaj më thirre emrin tim E Andy Cohen shfaqje [Watch What Happens Live]si, ‘Prita Karen për të dalë atë!’ Jo zemër, largohu, kjo është jeta jote. Le të jemi të qartë: Ne e kemi punuar, ka një bisedë të madhe midis Robyn dhe meje; ne tallem para dhe mbrapa. Por i vetmi person në këtë platformë që nuk ka kuptim për të fyer është Robyn Dixon.”

Karen Huger

të Robinit përgjigjet ndaj e Karen pohimi dhe reagimi i përzier i audiencës ishte i thjeshtë dhe i theksuar:

“Ajo është shumë e fiksuar pas meje, po. Ajo është jashtëzakonisht e fiksuar pas meje dhe do ta shihni në sezonin 8.” Robyn leh.

Robyn Dixon

Diskursi mes dy grave doli sfidues për Lindsay për të lundruar, me të dyja Karen dhe Robin duke qëndruar në terren.

“Karen nuk e di pse tund kokën, ti e di që unë i drejtohem çdo gjëje [in Season 8],” Robin deklaroi, duke u kundërvënë e Karen nënkuptim i pandershmërisë.

Robyn Dixon

Kareni pashqetësuar, u përgjigj: “Nuk mendoja se do t’i përgjigjesh pyetjes sinqerisht”, duke nënkuptuar se Robin ka një mënyrë unike për të adresuar çështjet.

Robini acaruar qartë nga e Karen insinuata, kundërpërgjigje: “Ti dukesh i çmendur! Ju po thoni gjëra vetëm për ta thënë atë.”

Robyn Dixon

Robin u përpoq të sqaronte veprimet e saj, duke argumentuar se duke qenë se thashethemet për pabesi nuk ishin aktuale në lidhjen e tyre gjatë sezonit të 7-të, ajo nuk ndjeu asnjë detyrim për t’i nxjerrë ato në plan të parë.

“Kur unë dhe bashkëshorti im trajtuam një çështje pesë muaj para xhirimeve të sezonit 7, pse do të hyja në sezonin 7 duke u mbajtur pas një çështjeje që nuk ishte më e rëndësishme për marrëdhënien tonë?” Robin ia shtroi pyetjen retorike Hugerit dhe audiencës së animuar. “Nuk ishte problem, nuk ishte problem. Burri im nuk do të hidhet poshtë autobusit për një histori që në fakt nuk është problem në atë moment.”

Megjithatë, zhurmat e audiencës sugjeruan një këndvështrim tjetër, duke zbuluar një pritshmëri transparence nga Amvisat.

Juan Dixon

Mes zhurmës, Robin këmbënguli për të detajuar më tej arsyetimin e saj për të mos diskutuar për tradhtinë e supozuar në transmetim, por ndjenja u prit me shaka, një përgjigje jo befasuese nga një audiencë me pritshmëri të mëdha për transparencë nga yjet e serialit.

Kur u kthye heshtja, Robin vazhdoi, duke mbrojtur vendimin e saj dhe martesën e saj, ndërsa Huger vazhdoi të tërhiqej, duke theksuar mospërputhjet që ajo perceptonte në të Robinit narrative dhe duke mbrojtur transparencën e saj martesore.

Juan Dixon

Debati, i ngarkuar me referenca për të dyja Robin dhe e Karen martesat, nënvizuan rrjetin kompleks të pritjeve dhe zbulimeve që fansat i presin me çdo sezon të ri. Shkëmbimi, megjithëse nuk u rishikua pasi Lindsay drejtoi panelin përpara, shërbeu si një kujtesë e fuqishme e natyrës së paparashikueshme të paneleve BravoCon, ku ballafaqimet e Amvisave mbeten po aq tërheqëse jashtë ekranit sa edhe në skenën televizive.

Amvise të vërteta të Potomac transmetohet të dielave, në orën 20:00 ET, në Bravo.