Kapiteni Sandy tregon nëse ajo planifikon të martohet në Below Deck Med

Klea

Kapiteni Sandy tregon nëse ajo planifikon të martohet në Below Deck Med

Kapiten Sandy Yawn po martohet. Ajo ka zbukuruar ekranet tona Poshtë Deck Mesdheut që nga sezoni 2 i serialit televiziv të realitetit hit. Fansat e kanë ndjekur historinë e saj dhe janë frymëzuar nga suksesi i saj në një industri të dominuar nga meshkujt.

Ajo ka folur për betejën e saj me varësinë dhe të jetuarit esëll si një mjet për të ndihmuar shikuesit. Dhe në jetën e saj personale, fansat e kanë brohoritur atë dhe të fejuarën e saj, Leah Shafer, në pesë vitet e fundit. Dhe tani, çifti duhet të vendosë nëse do ta ndajë më tej historinë e tyre me fansat apo jo.

Kapiteni Sandy dëshiron të “përfshijë fansat”, por a do të thotë kjo se ajo do të martohet në Bravo?

Në një deklaratë ekskluzive për E! News 15 nëntor, Sandy zbuloi se ia la këtë vendim të fejuarës së saj.

“Leah është në krye,” zbuloi ylli i realitetit televiziv, “sepse thashë se thjesht nuk mund ta bëj këtë.”

Sigurisht, kritikët e Sandy do të thoshin se ajo tërheq vëmendjen më shumë seç duhet dhe mikromenaxhon ekipin e saj në një dredhi për të marrë më shumë kohë para ekranit. Disa mund të mos habiten nëse martesa do të transmetohej në televizion. Por Sandy konfirmoi se donte të përfshinte fansat në një farë mënyre.

“Po, ne duam të përfshijmë fansat, absolutisht,” tha ajo. “Ne jemi duke përpunuar detajet.”

Sandy i propozoi plazhit në shtator dhe Lea tha po. Në atë kohë, ajo tha: “Kam vite që mendoj të martohem me Lean. E dija që në momentin që e takova, por koha duhej të ishte e duhura. Doja të sigurohesha që së pari të mund ta bënim vërtet jetën së bashku.”

Sapo Lea pranoi propozimin e Sandy, ylli i realitetit foli për lumturinë e saj.

“Më shpërtheu zemra! Ishte e mbushur përtej kapacitetit të çdo gjëje që mund ta imagjinoja ndonjëherë. Disi ndihem më afër se më parë dhe nuk mund ta shpjegoj. Ka një energji që nuk e kam përjetuar kurrë në jetën time. Unë e dua atë përtej; ndërsa Lea thotë Yawn përtej,” reagoi Sandy.

Merr Below Deck Med të hënën në orën 9/8c në Bravo.