Kapiteni Sandy dhe Hannah Ferrier i japin fund grindjes së tyre

Klea

Kapiteni Sandy dhe Hannah Ferrier i japin fund grindjes së tyre

Epo, ndoshta nuk e keni parë këtë që po vinte. Vite pas goditjes së tyre në ekran në Mesdheun Below Deck, Kapiten Sandy Yawn dhe Hannah Ferrier kanë varrosur çelin. Derrat nuk po fluturojnë dhe ferri nuk është ngrirë. Në vend të kësaj, këto dy zonja duket se e kanë lënë kohën të shërojë plagët e tyre.

Hannah dhe Sandy nuk u panë kurrë sy më sy

Në rast se keni nevojë për një rifreskim, mosmarrëveshja midis Hannah dhe kapitenit Sandy filloi pothuajse sapo ata filluan të punonin së bashku. Të dy nuk patën kurrë një marrëdhënie pozitive pune, me secilin prej tyre që konkurronte për të qenë personazhi kryesor i serialit. Gozhda e fundit në arkivolin e Hanës erdhi gjatë sezonit të 5-të kur Hannah u pushua nga puna pasi kishte një stilolaps CBD dhe disa ilaçe të pazbuluara kundër ankthit. Malia White e vrau atë dhe kapiteni Sandy e bëri të duket sikur Hannah u përpoq të kontrabandonte drogë të fortë në varkë.

Në ribashkimin e atij viti, Hannah dhe Sandy nuk arritën kurrë në të njëjtën faqe. Hannah ndihej sikur ishte nën sulm. Ndërkohë, kapiteni Sandy foli për “ligjin detar”. E gjithë kjo ishte e pakëndshme dhe sinjalizoi fundin e kohës së Hanës në Bravo.

Duke i dhënë fund grindjes

Që atëherë, Hannah u martua, krijoi një familje dhe jeton në paqe larg botës së superjahteve. Me sa duket, ajo kohë larg e ndihmoi të gjente falje për ish-shefin e saj. Kapiteni Sandy së ​​fundmi zbuloi gjatë një interviste se kohët e fundit ka folur me Hannah gjatë një vizite në Australi.

“Pashë Hannah natën tjetër dhe patëm një bisedë të mrekullueshme,” tha Sandy.

Sandy vazhdoi të shpjegoi se si ajo vizitoi shtëpinë e Hanës dhe madje u takua me fëmijën e saj tre vjeçar. Është shumë larg nga fillimi i këtij viti kur Hannah e rishikoi grindjen. Në atë kohë, ajo tha se nuk do të dëshironte të punonte më me Sandy për shkak të mënyrës se si e trajtonte. Sipas Sandy, ata i kanë lënë të gjitha këto në të kaluarën.

“Shumë njerëz mendojnë [I don’t like her]. Por nuk më pëlqen askush. Sinqerisht. Më pëlqen Hannah. Në fakt më intereson Hana. Ajo e di atë. Shpresoj që ajo të dëgjojë sepse më intereson Hannah, “tha kapiteni Sandy.

Pra ja ku e keni. Ky grindje zyrtarisht i është dhënë fund. Megjithatë, mbetet e paqartë nëse Hannah e ka falur Malian. Në fund të fundit, Sandy nuk do ta kishte pushuar kurrë Hanën nëse Malia nuk do të rrëmbente.