Kapiteni Sandy 'Blown Away' në ditën e dasmës

Klea

Kapiteni Sandy ‘Blown Away’ në ditën e dasmës

Besoni apo jo, madje Kapiten Sandy Yawn ka një vend të butë. Shefi i Mesdheut “Blow Deck” sapo u martua me Leah Shaferin e saj dhe ajo po shijon lumturinë martesore. Gjatë një episodi të fundit të Watch What Happens Live, ajo shpërndau të gjitha ndjenjat e ngrohta të paqarta që po përjeton tani që është zyrtarisht një grua e martuar.

Kapiteni Sandy e mori atë për fat të mirë

Të porsamartuarit u takuan për herë të parë në vitin 2018 përmes Facebook-ut, dhe më pas vitin e kaluar, kapiteni Sandy e bëri këtë pyetje gjatë një propozimi “përrallor”. Të dy më në fund u martuan në maj 2024 gjatë një ceremonie intime në një jaht, sepse, sigurisht, do ta bënin.

Të dyve iu bashkuan 50 miqtë e tyre më të ngushtë, disa producentë të Below Deck dhe disa bravolebs, si Kate Chastain dhe Aesha Scott. Andy Cohen ishte në listën e të ftuarve, por nuk ia doli dot. Në vend të kësaj ai dërgoi një dhuratë “bujare”. Tani që gjërat janë qetësuar nga uragani i madh, kapiteni Sandy tha se po përjeton një ndjenjë plotësie që nuk e ka përjetuar kurrë.

“Unë u mahnita,” tha kapiteni Sandy, përpara se të tregonte se Lea bëri të gjithë planifikimin e dasmës. Sandy tha se ajo thjesht “u shfaq”, e cila është markë për të. Më pas, ajo filloi të shpërthejë për të gjitha ndjenjat e mëdha që ka pasur tani që është grua.

“Ndjenja e plotësimit,” i shpërtheu Sandy Andit. “Unë nuk e kam ndjerë kurrë këtë.”

Na pëlqen që Sandy po ndihet i plotë. Edhe për ata prej nesh që mbajmë mëri në fshehtësi për Hannah Ferrier, duhet të pranoni se është bukur të shohësh Sandy të lumtur. Të gjithë meritojnë të gjejnë personin e tyre.

Ju mund ta shikoni të porsamartuarin në Below Deck Mediterranean. Episodet e reja transmetohen të hënën në Bravo në orën 21:00.