Kapiteni Lee thyen heshtjen për ndarjen e mikut Carl Radke nga Lindsay Hubbard

Klea

Kapiteni Lee thyen heshtjen për ndarjen e mikut Carl Radke nga Lindsay Hubbard

Lindsay Hubbard ndarje tronditëse nga Karl Radke ka jehonë në universin Bravo. Sinqerisht, të gjithë kemi pyetje. Por edhe miqtë e çiftit duken të pasigurt se si të reagojnë.

Para së gjithash, Carl u nda me yllin e tij në Summer House në kamera. Me sa duket, ai e bëri atë pas datës së rimbursimit në mënyrë që të ftuarit e tyre të mos mund të marrin para. Me sa duket, dasma është ende në vazhdim? Çfarë? DHE. Ekziston një thashetheme që Carl la një grua tjetër shtatzënë. E gjithë kjo është e mbuluar me konfuzion. Dhe ka më shumë spekulime se mund të jetë një marifet publiciteti për të pasur më shumë interes për Summer House, a la Scandoval.

Por një zë po flet në mënyrë të paqartë, siç dihet të bëjë. Kapiten Lee Rosbach, do të ishte zyrtari i Lindsay dhe Carl, pasi ai e njeh këtë të fundit yllin e Summer House prej disa kohësh. Dhe ai ndau atë që ai di të jetë e vërtetë për ndarjen në një episod të fundit të podcast-it të tij.

Carl i dërgoi mesazh kapitenit Lee menjëherë pasi e ndërpreu fejesën

Emri i kapitenit Lee doli në lidhje me dasmën e Carl dhe Lindsay pasi ish VP i Lover Boy i tha Andy Cohen në një episod Watch What Happens Live nga marsi se alumi Below Deck do të ishte zyrtar.

Stud of the Sea zbuloi se Carl i dërgoi mesazh menjëherë pasi u publikua lajmi se ai kishte anuluar fejesën e tij me Lindsay.

“Kjo erdhi vërtet e papritur për mua. Sapo mora një mesazh nga [Carl] që nuk e kam lexuar ende. Por nuk e kisha idenë sepse supozohej të ishim në dasmë në nëntor – dy ditë pas ditëlindjes sime, “tha Captain Lee në episodin e 6 shtatorit të podcast-it Salty With Captain Lee.

Kapiteni i tha bashkëpritësit të tij Sam DeCavalcanti se pjesa më e madhe e logjistikës ishte finalizuar.

“Ata kishin tashmë vendin dhe një bllok të veçantë dhomash në hotel për të gjithë mysafirët e tyre që po fluturonin. [Lindsay] Tashmë kishte planifikuar festën e saj të beqarisë, dhe flokët dhe grimi i saj ishin bërë plotësisht”, zbuloi Lee.

Pavarësisht supozimit se kapiteni Lee mund të dijë se çfarë po ndodh për shkak të afërsisë së tij me Carl, ai është gjithashtu i hutuar se pse Carl e mori këtë vendim.

“Une nuk e di [what happened]. Unë dhe Karli jemi afër, dhe nëse do ta dija saktësisht se çfarë ndodhi, nuk do t’ju tregoja. Unë nuk mendoj se është e vrazhdë nëse ai nuk thotë, ‘Lee, kjo është në rregull që ti të bësh njohuri publike’, shpjegoi kapiteni Lee.

Kapiteni Lee dhe Carl u lidhën për shkak të tragjedisë. Të dy humbën një anëtar të shtrenjtë të familjes nga varësia. Vëllai më i madh i Carl, Curtis vdiq në vitin 2020, ndërsa kapiteni Lee humbi djalin e tij Josh në 2019.