Kapiteni Jason Chambers është Bachelor më i kualifikuar i Bravo

Klea

Kapiteni Jason Chambers është Bachelor më i kualifikuar i Bravo

Poshtë Deck Down Under ka vetëm dy sezone dhe tashmë kapiteni Jason Chambers ka vjedhur zemrat e fansave. Aussie i çuditshëm ka impresionuar shikuesit me më shumë sesa thjesht pamjen e tij të bukur. Kapiteni Jason ka demonstruar udhëheqje të shkëlqyer duke vlerësuar ekuipazhin e tij, duke dhënë shanse të dyta kur është e përshtatshme dhe duke ndërmarrë veprime të shpejta dhe vendimtare kur është e nevojshme.

Ai ka qenë një kënaqësi për t’u parë në Below Deck Down Under, dhe ndërsa fansat mësojnë më shumë për jetën e tij personale, kapiteni Jason është shfaqur gjithashtu si beqari më i përshtatshëm i Bravos. Jason ka lënë më shumë fansa të etur se kushdo nga kapitenët e tjerë të Below Deck, dhe ai pothuajse me siguri ka më shumë shikues që rrëshqasin në DM-të e tij.

Kohët e fundit, kapiteni Jason foli për jetën e tij në lidhje me Us Weekly, duke e quajtur atë “kaq të vështirë”. Megjithatë, ai shprehu edhe optimizëm dhe dëshirë për të gjetur dikë të veçantë. Ka shumë anëtarë të kastit meshkuj në familjen Bravo, por asnjëri nuk duket aq i mirë në letër (ose jashtë) sa Kapiteni Jason. Le të hedhim një vështrim se çfarë e bën Jason bachelorin më të përshtatshëm të rrjetit.

Kapiteni Jason është beqar dhe i hapur për takime

Mark Rogers/Bravo nëpërmjet Getty Images

Gjëja e parë është e para – cili është statusi i marrëdhënies së kapitenit Jason? Në fund të fundit, ai nuk është një bachelor shumë i përshtatshëm nëse nuk është, në fakt, një beqar. Lajm i mirë zonja, Jason aktualisht është plotësisht beqar.

Megjithëse Jason dikur ishte në një lidhje afatgjatë me ish-in e tij, Fuchsia Quinn, të dy u ndanë pak kohë më parë dhe tani janë bashkë prindër të vajzës së tyre, Saskia. Fuchsia dhe kapiteni Jason duket se kanë një marrëdhënie plotësisht të respektueshme dhe miqësore, e cila është një flamur i madh jeshil. Prioriteti kryesor i Jasonit është vajza e tij, kjo është ndoshta arsyeja pse është kaq e rëndësishme për të që të ketë marrëdhënie të mira me ish-in e tij. Ju mund të tregoni shumë për dikë nga mënyra se si ai flet për ish-et e tij, kështu që marrëdhënia e shëndetshme e Jason me Fuchsia është një shenjë shumë e mirë.

Ka qenë gjithashtu kohë e mjaftueshme që kur i dha fund gjërat me ish-in e tij dhe Jason thotë se është gati të vazhdojë dhe të gjejë dashuri të re. Kapiteni Jason tha për Us Weekly se ai nuk po takohet në mënyrë aktive, por shpreson se diçka “do të ndodhë në mënyrë organike”. Megjithatë, ai shtoi, “Nëse shfaqet diçka [then] shfaqet diçka. Shpresojmë që të shfaqet së shpejti.”

Ai është një kapje totale

Kapiten Jason Chambers
Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images

Ok, kështu që kapiteni Jason është padyshim beqar dhe padyshim i hapur për të gjetur dikë të ri – këto janë dy kuti të zgjedhura. Por këto janë gjëra të nivelit bazë, ajo që me të vërtetë e çon Jason në krye të listës sonë të beqarëve Bravo është se sa i mrekullueshëm është ai.

Pamja e mirë e pjekur e kapitenit Jason ka ndikuar te fansat dhe ka edhe më shumë për të pëlqyer në personalitetin e tij. Siç e kanë parë shikuesit në Below Deck Down Under, Jason duket si një shpërthim për t’u shoqëruar. Ai ka një sens të shkëlqyeshëm humori dhe është gjithmonë një sport i mirë, edhe kur bëhet fjalë për të servirur mëngjesin në shtrat, ndërkohë që ka një palë kontrabandistësh.

Kapiteni Jason e di se çfarë dëshiron

Kapiten Jason Chambers
Mark Rogers/Bravo nëpërmjet Getty Images

Një kuti tjetër që kontrollon Jason është të dijë se çfarë dëshiron. Nuk do të ketë ndonjë sjellje të turpshme nga kapiteni i Aussie. Të gjithë ata që janë lidhur gjerësisht e dinë se gjetja e një partneri që ka një ide se çfarë po kërkojnë është e vështirë dhe thelbësore. Kapiteni Jason dallohet sepse e ka vënë syrin te çmimi.

Në një intervistë për Daily Mail Australia, kapiteni zbuloi disa nga cilësitë që kërkon nga një partner. Jason shpreson të gjejë dikë që është “shumë i pavarur dhe i sigurt në situatën e tij”, për shkak të punës së tij të ngjeshur dhe orarit të udhëtimit. Një partner që duhet të kalojë shumë kohë me tjetrin, ndoshta nuk do të ishte i përshtatshëm për kapitenin Jason, dhe fakti që ai e di këtë është i dukshëm.

Kapiteni Jason po kërkon gjithashtu dikë që ndan interesin e tij për të mbajtur një mënyrë jetese të shëndetshme. Megjithëse Jason është një person aktiv, ai pranoi se mund “ndonjëherë unë mund të jem dembel **” dhe do të donte të ishte me dikë që mund ta motivojë atë.

Thjesht shikoni konkursin e kapitenit Jason

Rregullat e Tom Sandoval dhe Tom Schwartz Vanderpump
Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images

Jason ka shumë cilësi të shkëlqyera, por sinqerisht, nuk është e vështirë ta emërosh atë si beqarin më të mirë të Bravo-s – në fund të fundit, thjesht shiko opsionet e tjera. Vanderpump Rules ka dy burra beqarë në kastin kryesor, Tom Sandoval dhe Tom Schwartz, por asnjëri nuk është shumë tërheqës. Carl Radke i Summer House së fundmi është beqar, por vetëm sepse e anuloi fejesën, duke i verbuar ish të fejuarit dhe të ftuarit e tyre të dasmës. Çfarë kapje.

Ekskluziviteti Below Deck në fakt ka disa opsione të mira për sa i përket anëtarëve të kastit të vetëm meshkuj. Megjithatë, ata janë të gjithë në renditje shumë më të ulët se Kapiteni Jason, dhe nuk sjellin aq shumë në tavolinë.

Kapiteni Jason është një xhevahir mes shkëmbinjve dhe ai me të vërtetë qëndron larg nga të gjithë beqarët e tjerë Bravo.