Captain Lee Robasch

Klea

Kapiteni i alumit “Poshtë kuvertës” Lee Rosbach pret serialin me krim të vërtetë “Ujërat vdekjeprurëse”

Kapiteni i alumit “Poshtë kuvertës” Lee Rosbach pret serialin me krim të vërtetë “Ujërat vdekjeprurëse”

Kapiten Lee Rosbach do të presë një serial të ri të krimit të vërtetë të Rrjetit Oxygen të titulluar “Ujërat vdekjeprurëse”.

Kapiten Lee Robasch

Poshtë kuvertës alum do të zbërthejë rastet e vrasjeve që kanë ndodhur në ujëra të hapura dhe në det të hapur në serinë e re, sipas Afatit.

Kapiten Lee Robasch

Kapiten Lee koncerti i ri vjen pas paraqitjes në serinë e jahteve Bravo për dhjetë vjet. Ai u largua nga shfaqja gjatë sezonit 10 për të menaxhuar çështjet e vazhdueshme shëndetësore dhe u zëvendësua përkohësisht nga ylli i “Below Deck Mediterranean”. Kapiten Sandy Yawn. Ai u kthye në St. David në fund të sezonit, i cili u transmetua në 2022.

Kapiten Lee

Në shkurt 2023, Us Weekly publikoi lajmin se “Aventura poshtë kuvertës” shefi, Kapiteni Kerry Titheradge, do të zëvendësohej Lee për Sezonin 11. Bravo publikoi trailerin për sezonin e ardhshëm në nëntor.

“E di që kam këpucë të mëdha për të mbushur – por më pëlqen kështu.” Kerri tha në një vështrim të fshehtë, i cili u shfaq premierë në nëntor në BravoCon. “Të gjithë kemi ditë të mira plot ylber dhe njëbrirësh dhe më pas kemi disa ditë të këqija. Pres perfeksion. Ju punoni shumë, do të shpërbleheni. Ti rrotullohesh, dhe unë do të kthehem me një rrahje zemre.”

Kapiten Lee Robasch

Në janar 2023, Kerri zbuloi se kishte marrë këshilla nga Kapiten Lee gjatë një daljeje golfi.

Kapiten Lee Rosbach

“‘Bëhu vetvetja. Bëhu i njëjti djalë me të cilin po luaja golf'” Kerri tha se i ishte thënë nga “Poshtë kuvertës” yll. “Dhe më pas e pyeta për mediat sociale dhe si ta bëja këtë. Unë thashë: ‘Kam dëgjuar se duhet të bëj dikë që ta bëjë këtë, në mënyrë që të mos përfshihem në të.’ Ai thotë: ‘Jo, bëje vetë rrjetet sociale. Mos lejoni askënd ta bëjë këtë.”

Kerri kujton — “Shfaqja nuk kishte dalë ende, por ne filluam një bisedë dhe ai tha: ‘O njeri, do t’ia dalësh mirë. Do të bësh shumë mirë. Unë mund ta shoh atë.’ Ai thotë, ‘Do të bësh fantastike në këtë ekskluzivitet.’ Dhe më pas ai bisedoi me vajzën time. Ishte e lezetshme.”

Kapiten Lee Rosbach

Lee pranoi se nuk kishte planifikuar të largohej “Poshtë kuvertës” pasi u shpall zëvendësimi i tij.

Ai tha për Us Weekly – “Kjo erdhi pikërisht nga fusha e majtë. Nuk e pashë fare atë që vinte.”

“Ne do të donim të ecnim në një drejtim të ri,” Lee kujtohet se u tha nga rrjeti. “Por dua të them, kjo është një lloj klishe që të gjithë e përdorin kur e gjejnë veten në atë situatë ku do të lënë dikë të shkojë. ‘Unë do të shkoj në një drejtim të ri. Ne duam ta freskojmë pak.’ [They are] klishe të lodhura që përdoren tepër.”

Kapiten Lee Rosbach

Lee kaloi nga lundrimi i jahteve dhe ekuipazhet e grindjeve në shikimin e shfaqjeve të ndryshme të Bravo së bashku me ish-shef stjuardesa, Kate Chastain“Bisedë në divan me kapitenin Lee dhe Kate.” Ai gjithashtu bashkëpret podcast, “Salty With Captain Lee”, së bashku me Sam DeCavalcanti.

Kate Chastain

Lee nuk e ka përjashtuar një Poshtë kuvertës rikthimi pavarësisht përpjekjeve të tij të reja, duke na thënë në maj 2023 – “Nëse ata zbuluan se do të kishin nevojë për mua përsëri në shfaqje, unë do të kthehesha. E kam bërë për 10 vjet dhe do të doja ta bëja me kushte të ndryshme – nëse do të largohem”.