Kandi mohon pretendimet se ajo duhej të largohej nga RHOA për t'u rikthyer në Porsha

Klea

Kandi mohon pretendimet se ajo duhej të largohej nga RHOA për t’u rikthyer në Porsha

Kandi Burruss po mbyll thashethemet se ajo duhej të largohej Amvisat e vërteta të Atlantës për të lënë vend për Porsha Williams Guobadia’s kthimi. Ylli i reality bëri të ditur lajmin javën e kaluar me një postim të pafytyrë në Instagramin e saj.

Kur Access Hollywood u takua me Kandi në tapetin e kuq në 2024 People Choice Awards, fituesja e Grammy foli për rikthimin e Big P në RHOA dhe bisedën e saj me ekipin e prodhimit të shfaqjes në lidhje me të.

“E dija që Porsha po kthehej,” tha ajo. “Unë dhe ajo kishim folur tashmë. Të dy kishim diskutuar se të dy po përpiqeshim të kuptonim se çfarë donim të bënim. … Dhe shumë njerëz po silleshin sikur duhej të largohesha që ajo të kthehej, dhe nuk ishte kështu. … Prodhimi — ata po përpiqeshin të na bënin të dy të ktheheshim. Pra, nuk ishte një situatë ose-ose. Jam i lumtur për Porshën dhe për atë që ajo do të vijë më pas.”

Kush tjetër mendon Kandi duhet të rikthehet për sezonin 16 të RHOA?

Tani që është konfirmuar rikthimi i Porshës, fansat shpresojnë që ky spektakël të rifitojë sharmin e tij. Ka pasur shumë raporte për rinovimin e ardhshëm të kastit, por kush mendon se Kandi duhet të mbajë një nga ato pjeshkët e lakmuara?

“Ata duhet të kenë Kenya Moore,” tha ajo. “Duhet të kesh Kenya Moore. … Por, mendoj se jemi mjaft të sigurt; Unë mendoj se ajo do të vijë.”

Një tjetër zgjedhje e mundshme e kastit mund të jetë ish-Shtëpiake e kthyer në vrasës zuzar në The Traitors, Phaedra Parks. “… do të doja të shihja një kthim në lavdinë e saj. Nuk do të thoja kurrë kurrë, por nëse mund t’i ndihmoja ata të riktheheshin në ekskluzivitetin numër një, do të doja t’i shihja përsëri në krye, “ka zbuluar së fundmi Phaedra.

Pra, tani që Kandi është larguar, çfarë mendon ajo për ringjalljen e mundshme të armikut të saj në Real Housewives?

“Kili, unë nuk jam atje, kështu që ata duhet të bëjnë atë që duan të bëjnë, apo jo? Për sa kohë nuk jam aty, nuk më intereson.”

Phaedra u largua nga ekskluziviteti pas sezonit 9. Ajo dyshohet se kishte përhapur një gënjeshtër për Kandi që po përpiqej të drogonte dhe sulmonte Porsha. Ishte një rrëmujë e tërë, që i dha fund miqësisë së tyre përgjithmonë.

Transmetoni sezonet e mëparshme të The Real Housewives of Atlanta në Peacock.