Kandi Burruss zbulon sesi Andy Cohen iu përgjigj daljes nga RHOA

Klea

Kandi Burruss zbulon sesi Andy Cohen iu përgjigj daljes nga RHOA

Kandi Burruss’ njoftimi i nisjes nga Amvisat e vërteta të Atlantës na befasoi të gjithëve – duke përfshirë Andy Cohen!

Në rast se e kishit humbur, Kandi ndau lajmet e fundit nga çmimet e 66-të vjetore të Grammy të së dielës, duke i bërë të ditur Bravosferës se ajo nuk do të kthehej për sezonin e 16-të të serialit. “Vendosa që nuk do të kthehem këtë vit. Kanë kaluar 14 sezone, dhe ata na lejuan të ulemi për pak kohë, por gjatë asaj kohe, unë kisha filluar të punoja për shumë gjëra të tjera dhe mora disa projekte të bukura të mëdha së shpejti, kështu që jam shumë i emocionuar për këto gjëra”, tha ajo.

Duke qenë se ishte anëtari më i gjatë i kastit të ekskluzivitetit në histori, është e vështirë të besohet se Andy dhe Co. ishin të lumtur për lajmin se Miss “Unë do të të tërheq në këtë kurvë” më në fund do t’i thoshte lamtumirë programit të tyre të dashur. Por sipas fitueses së Grammy, gjithçka është mirë mes saj dhe rrjetit.

Andi thotë se dera e Kandit është gjithmonë e hapur

Gjatë një interviste në tapetin e kuq me Ricky Cornish nga Pride, Kandi zbuloi bisedën që kishte me Andin pasi vendosi të largohej nga seriali që ajo e do aq shumë.

“Andi më thirri dhe më tha: “Çfarë F? Nuk e di si ndihem për këtë,’ [and] Unë thashë: “Epo, as unë nuk e di se si ndihem për këtë.”

Kandi iu bashkua RHOA gjatë sezonit 2 të serialit. Që atëherë, ajo ka zgjatur më shumë se çdo shtëpiake tjetër, duke krijuar biznese fitimprurëse, duke shkruar hitet nr. 1 dhe duke prodhuar projekte televizive dhe filmike. Edhe pse Andy është “i trishtuar” Kandi po zgjedh të bëjë një pushim këtë sezon, ajo premtoi se do të ketë më shumë mes saj dhe Bravo.

“[Andy] ishte si, ‘Ti e di se mund të kthehesh gjithmonë. Ne jemi gjithmonë familja juaj Bravo.’ Dhe ka gjëra të tjera që do të bëj me familjen Bravo, kështu që jam mirë. … Jam mirë me vendimin tim.”

Përveç Kandi, asnjë njoftim zyrtar nuk është bërë në lidhje me kastin e sezonit 16; megjithatë, në një intervistë të fundit, Kenya Moore ngacmoi se më shumë informacion do të vinte së shpejti.