Kandi Burruss reagon ndaj amvisave të reja reale të kastit të Atlantës

Klea

Kandi Burruss reagon ndaj amvisave të reja reale të kastit të Atlantës

Bravo mori pak kohë për të kuptuar se çfarë do të ndodhte me sezonin 16 të Amvise të vërteta të Atlantës. Megjithatë, tani që pjeshkët tona të Gjeorgjisë janë konfirmuar se janë në proces të nisjes së gjërave, ngazëllimi i fansave po rritet çdo ditë që kalon. Edhe pse disa vëzhgues nuk janë të sigurt se si do të ndihen pa Marlo Hampton dhe Shereé Whitfield në përzierje, të tjerët mezi presin epokën e re.

Kandi Burruss, e cila njoftoi largimin e saj në fillim të këtij viti pas 14 sezonesh, foli me E! Lajmet për kastin dhe tha se ajo është “e emocionuar” për atë që do të vijë me të ardhmen e RHOA. “Jam i emocionuar për Shamea [Morton], kush është miku ynë dhe më vjen mirë që është lajmëruar, ndaj nuk kam më për të mbajtur sekrete. Unë do të shikoj sepse miqtë e mi janë ende në shfaqje.”

Fituesja e 2x Grammy gjithashtu vuri në dukje rikthimin e shumëpritur të Porsha Williams si një arsye tjetër që ajo dëshiron të shohë sezonin e ri. Ylli i realitetit postoi për rikthimin e saj në shfaqje në shkurt 2024. “Ajo po më tregonte se si po mendonte se mund të kthehej. Pra e dinim. Jam i emocionuar për të”, tha Kandi.

Kandi mezi pret të kalojë një vit pa stres larg amvisave

Adhuruesit e vjetër të serialit Bravo do ta dinë se pavarësisht përpjekjeve të Kandi për të qëndruar larg dramës, bashkëpunëtorët e saj gjithmonë gjenin një mënyrë për ta futur atë në rrëmujë. Diku tjetër, gjatë bisedës së saj me E!, ikona u thellua në një gjë që nuk do t'i mungojë për xhirimet e serialit realitet.

“Nuk do të më mungojë domosdoshmërisht ai stres,” tha ajo. “Ata filluan xhirimet këtë javë. Unë po flisja me njërën prej tyre – nuk mund të them se kush ishte – por ajo tha: 'Vajzë, është thjesht një shumë.' Unë thashë: 'Po, nuk e di nëse e kam humbur atë pjesë.' E harrova stresin e parë të lëvizjes së topit kur takoni njerëz të rinj.”

Megjithatë, ajo shpjegoi se do t'i mungonte të kalonte kohë të çmuar me disa nga miqtë e saj më të ngushtë, duke thënë se “shoqëria” ishte diçka e veçantë sepse ata të gjithë ishin pjesë e “diçkaje të madhe”.

Transmetoni sezonet e mëparshme të The Real Housewives of Atlanta në Peacock.