Kandi Burruss

Klea

Kandi Burruss pushohet nga puna pasi Bravo refuzoi kërkesat e saj për kontratë!

Kandi Burruss pushohet nga puna pasi Bravo refuzoi kërkesat e saj për kontratë!

Kandi Burruss është lëshuar nga Amvisat e vërteta të Atlantës pas një mosmarrëveshjeje lidhur me kërkesat e kontratës së saj me Bravo.

Kandi Burruss

Në Grammy 2024 të dielën mbrëma, Kandi Burruss njoftoi se ajo nuk do të kthehet në Amvisat e vërteta të Atlantës për sezonin 16.

“Vendosa që nuk do të kthehem këtë vit,” i tha ajo Marc Malkin të Variety në tapetin e kuq.

Kandi Burruss refuzon ofertën RHOA

Kandi Burruss

Pavarësisht se iu ofrua një kontratë për t’u rikthyer, Kandi Burrussnë 47 vjeç, ka zgjedhur të dalë Amvisat e vërteta të Atlantës. Një figurë kyçe që nga sezoni i dytë i shfaqjes në 2009, Kandi ka ndarë momente të rëndësishme të jetës në serialin Bravo, duke përfshirë takimin me bashkëshortin e saj, Todd Tukerdhe lindja e dy fëmijëve të tyre, Ace Wells, 7 vjeç dhe Blaze, 3. Të dy Kandi dhe Todd kanë edhe një vajzë secila nga marrëdhëniet e mëparshme.

“Një miku im më tha: ‘Pse vazhdon ta bësh?’ Dhe unë thashë: ‘Epo, mendoj se sapo e kam bërë kaq gjatë, është e çuditshme të mendosh të mos e bëj?’ ” Kandi deklaruar. “Pra, unë u thashë: ‘E dini çfarë? Unë do të bëj një pushim, do të marr një moment.”

“Kanë kaluar 14 sezone, dhe ata na lejuan të ulemi për pak kohë.” Kandi u vu re gjithashtu. “Por gjatë asaj kohe unë kisha filluar të punoja për shumë gjëra të tjera dhe mora disa projekte të bukura të mëdha së shpejti, kështu që jam shumë i emocionuar për ato gjëra.”

Kandi Burruss

Shtypni luajtjen më poshtë.

Kandi fajëson prodhimin

Kandi shpjegoi vendimin e saj për t’u larguar nga “The Real Housewives of Atlanta”, duke ia atribuar vonesës së mirë-dokumentuar në prodhimin e shfaqjes. Kjo pauzë i dha asaj kohë të mjaftueshme për të reflektuar thellë për të ardhmen e saj me serialin.

Kandi Burruss

Kandi ka një portofol mbresëlënës që përfshin kredite për hitet si “Bills, Bills, Bills” e Destiny’s Child, “There You Go” e Pink, “Break Up with Your Girlfriend, I’m Bored” e Ariana Grande dhe “Shape of You” e Ed Sheeran. ” Talenti i saj i jashtëzakonshëm u njoh në vitin 2000 kur fitoi një Grammy për këngën më të mirë R&B për punën e saj në himnin e TLC “No Scrubs”.

Kandi Burruss

Duke zgjeruar horizontet e saj përtej muzikës, Kandi, së bashku me bashkëshortin e saj Todd Tucker, është aktualisht e përfshirë në prodhimin e “The Wiz”. Kjo shënon kthimin e shumëpritur të muzikalit ikonik të viteve 1970 në Broadway pas më shumë se katër dekadash, duke shfaqur e Kandi shkathtësia dhe ndikimi në industrinë e argëtimit.

RHOA në pauzë

Kandi Burruss

Gjatë BravoCon 2023, Andy Cohen, producent ekzekutiv për Amvise të vërtetaadresoi pauzën aktuale në prodhim për Amvisat e vërteta të Atlantës. Ai zbuloi se ndërprerja ishte për shkak të përpjekjeve të rrjetit për të rishikuar formacionin e aktorëve. Andy Cohen sqaroi, “prodhimi ishte në pritje pasi rrjeti ripunonte kastin”.

Kandi Burruss

Andi gjithashtu dha siguri për audiencën, duke deklaruar, “shfaqja nuk do t’i nënshtrohej një rifillimi të plotë”, ndryshe nga ajo që ndodhi me Shtëpiake të vërteta të qytetit të Nju Jorkut. Në vend të kësaj, qasja për RHOA do të fokusohej në shfrytëzimin e pikave të forta ekzistuese brenda grupit Atlanta Housewives, duke synuar të strukturojë shfaqjen rreth “blloqeve ndërtimore” që ata zotërojnë.

Kandi Burruss

Kasti për sezonin 15 përfshinte: Drew Sidora, Marlo Hampton, Sheree Whitfield, Kenia Mooredhe Sanya Richards-Rosskrahas Kandi Burruss.

“Vendosa që nuk do të kthehem këtë vit. Epo, unë kam bërë për 14 vjet dhe kam shumë gjëra që kam bërë këtë vit. Njoftimet e mëdha vijnë së shpejti. Ata më kërkuan të kthehesha. Por ju e dini… padyshim… ju e dini, kur flisni për negociata, ne nuk kemi pasur domosdoshmërisht në të njëjtën faqe. ” Kandi i tha Hollywood Unlocked në tapetin e kuq, “Kështu që unë isha ashtu siç e dini se çfarë do të bëja lëvizjen time … pushimin tim. Unë jam ende pjesë e familjes Bravo. Por vendosa se ishte koha. Ishte si një gjë për të cilën nuk ramë dakord.”

Kandi Burruss

Shtypni luaj më poshtë për të dëgjuar.

Për fansat e etur për të kapur ose rishikuar dramën e kaluar, çdo sezon të Amvisat e vërteta të Atlantës është në dispozicion për transmetim në Peacock.