Kandi Burruss nuk mendon se riprodhimi i RHOA do t'i 'kënaqte fansat tanë'

Klea

Kandi Burruss nuk mendon se riprodhimi i RHOA do t’i ‘kënaqte fansat tanë’

Sezoni 15 i Amvisat e vërteta të Atlantës nuk arriti të dorëzonte në departamentin e dramës. Një burim i brendshëm pohoi se shfaqja mund të rifillojë. “Ka pasur shumë biseda rreth llojit të rindezjes. Ose një riformulim i plotë ose një riformulim i stilit të Miami. Por një riformulim i NY duket se është ajo që ata po kërkojnë, “tha burimi.

Kjo do të ishte një turp. Kasti ka disa legjenda, domethënë Kandi Burruss, Kenia Moore dhe Shereé Whitfield. Dy sezonet e fundit thjesht nuk ishin në nivel me atë që presim nga pjeshkët tona të Atlantës.

Kandi nuk u impresionua nga thashethemet për rindezjen

Kandi foli me Tyrik Wynn të Radios iHeart për thashethemet. “Bëj çfarëdo që të duhet të bësh, e di çfarë po them? Dua të them, ndihem sikur, e dini, shihni, kam qenë këtu për 14 sezone, apo jo? ka thënë Kandi. “Pra, unë e kam parë, e dini, aktorë të ndryshëm vijnë e shkojnë. Disa u trishtova t’i shihja të shkonin, disa i pashë të shkonin dhe të ktheheshin.”

Ajo pranoi se fansave u pëlqen të shohin ndryshime. “E di që njerëzit vazhdimisht kanë nevojë të shohin ndryshim për t’u ndjerë sikur po marrin diçka, e dini çfarë dua të them? Pra, nëse ata mendojnë se duhet të bëjnë ndryshime, atëherë gjeni një kast që mendoni se do të funksionojë”, tha këngëtari dhe aktori.

Por Kandi ishte skeptik se një kast i ri mund të fitonte mbi bazën e fansave të tyre. “A mendoj se ata do të gjejnë një kast të tërë njerëzish që do të funksionojnë dhe do të kënaqin fansat tanë? Ndoshta jo”, tha Kandi.

Megjithatë, fansat e Bravo ishin të shqetësuar për rindezjen e The Real Housewives të New York City. Kasti i ri solli një energji të freskët dhe diversitetin që i mungonte spektaklit. Ndoshta mbajtja e disa anëtarëve të kastit të RHOA dhe shtimi i fytyrave të reja do të funksiononte. Nëse ata zëvendësojnë të gjithë kastin, të paktën ndoshta dërgoni të preferuarat tona të fansave në një Udhëtim për vajzat e fundit të Real Housewives. Ashtu si RHONY: Trashëgimia.