Kandi Burruss nuk e sheh kthimin e RHOA në 'E ardhmja e afërt'

Klea

Kandi Burruss nuk e sheh kthimin e RHOA në ‘E ardhmja e afërt’

Kandi Burruss’ e fundit Amvise të vërteta të Atlantës largimi i la të gjithë në ndjenjat e tyre. Dhe sot, ajo po na jep edhe më shumë për t’u trishtuar sepse nuk e sheh veten të kthehet në ekskluzivitet së shpejti.

“Unë kam shumë dashuri për familjen time Bravo, kështu që ka gjëra të tjera që do të jem pjesë e ecjes përpara,” i tha Kandi Laverne Cox gjatë 2024 People’s Choice Awards të dielën mbrëma. “Dmth, nuk dua të them kurrë. Asnjëherë mos thuaj kurrë, apo jo? Por tani për tani, kam shumë gjëra që po i kërkoj. Nuk e shoh në të ardhmen time të afërt.”

Çfarë do të ndodhë më pas për kastin e RHOA?

Gjatë ndarjes së 66-të të çmimeve Grammy, Kandi na tronditi të gjithëve kur konfirmoi zyrtarisht largimin e saj, duke theksuar se mezi priste të punonte në projekte të tjera.

Më pas, amvisa veterane Porsha Williams Guobadia njoftoi rikthimin e saj në një postim budalla në Instagramin e saj. “Kush e tha këtë? Porsha Williams po kthehet në The Real Housewives of Atlanta? tha ajo në video. “Kjo është e rreme, por Porsha Guobadia është në ndërtesë. Shihemi.” Ajo i ka vënë mbishkrimin klipit, “Sezoni 16. Le të Goooo. RHOA. Jeni të gjithë GATI!?”

Tani, fansat po presin që Andy Cohen dhe Co. të bëjnë njoftimin e tyre të radhës, me shpresë duke konfirmuar rikthimin e Kenya Moore dhe Phaedra Parks.

Ky i fundit u largua nga seria pas një përfundimi të çrregullt të sezonit 9; megjithatë, ajo ka përjetuar një ringjallje pas shfaqjeve të saj yjore në Real Housewives Ultimate Girls Trip dhe The Traitors. Lidhur me një rikthim të mundshëm nga avokatja te yjet – ajo është 100% këtu për të. “… do të doja të shihja një kthim në lavdinë e saj. Nuk do të thoja kurrë kurrë, por nëse mund t’i ndihmoja ata të riktheheshin në ekskluzivitetin numër një, do të doja t’i shihja përsëri në krye, “tha ajo në fillim të shkurtit 2024.

Transmetoni sezonet e mëparshme të The Real Housewives of Atlanta në Peacock.