Kandi Burruss mbron Andy Cohen kundër "Hype"

Klea

Kandi Burruss mbron Andy Cohen kundër “Hype”

Kandi Burruss po largohet nga The Real Housewives of Atlanta, por jo përpara shfaqjes Andy Cohen pak dashuri.

Shkrimtarja e “No Scrubs” zbuloi gjatë episodit të saj të fundit të Speak On It se Andy i ka mbështetur gjithmonë qëllimet e saj me rrjetin që nga momenti kur ajo iu bashkua kastit, duke përfshirë spinoff-et e saj të shumta. Ajo kujtoi gjithashtu një kujtim nga viti 2020 kur i shkroi një letër kompanisë së prodhimit të Bravo dhe RHOA gjatë protestave të Back Lives Matter duke kërkuar ndryshim, duke shtuar se Andy u mblodh shpejt pas saj. “Ai ishte i hapur për të më dëgjuar,” tha ajo.

“Pra, kur njerëzit e urrejnë atë, duke u përpjekur të thonë, ‘Oh, ai është ky apo ai është ai’, mos i besoni reklamave. Dua të them, ai mund të mos jetë i përsosur, por ai është përpjekur patjetër të shikojë. Për mua, si një grua e zezë dhe për gjërat që jam përpjekur të bëj për t’i shtyrë gjërat në një drejtim pozitiv për ne si zezakë, ai është padyshim i mbështetur, jo vetëm aty ku mund ta dëgjojnë të gjithë … por edhe prapa skenave .”

Ka më shumë për të ardhur nga Bravo dhe Kandi

Pasi Kandi njoftoi largimin e saj nga RHOA në tapetin e kuq të Grammy-t, veterinerja e Bravo zbuloi se si prezantuesja Watch What Happens Live iu përgjigj lajmit.

“Andi më thirri dhe më tha: “Çfarë F? Nuk e di si ndihem për këtë,’ [and] Unë thashë: ‘Epo, as unë nuk e di se si ndihem për këtë’, zbuloi ajo. Më vonë në emisionin e tij në radio, Andy Cohen Live i SiriusXM, ai lavdëroi Kandi për “vrapimin e saj të pabesueshëm” pas 14 sezonesh radhazi.

Në videon e saj, Kandi vazhdoi të tregojë për lidhjen e veçantë të saj dhe Andit. “Kjo është një marrëdhënie që unë e marr nga kjo dhe planifikoj të vazhdoj dhe të vazhdoj t’i tregoj atij dashuri ashtu si ai më tregon mua dashuri. Unë e vlerësoj atë në shumë mënyra”, tha Kandi.

Para se të përfundonte, Kandi la shikuesit e saj me një lajm të mirë, duke treguar se lidhja e saj me Bravon nuk kishte mbaruar. “Unë do t’ju jap më shumë informacion në javët në vijim; Thjesht duhej t’ju thoja që të qëndroni të sintonizuar.”

“Qëndroni të azhurnuar; Unë do të jem gjithmonë pjesë e familjes Bravo.”

Edhe pse asgjë nuk është ende zyrtare, nëse kjo do të thotë se një tjetër spinoff i Kandi po vjen, ne thjesht shpresojmë që të jetë sezoni i dytë i Kandi dhe The Gang.