Kandi Burruss lëshon linjën e re të sportit

Klea

Kandi Burruss lëshon linjën e re të sportit

Kandi Burruss po bën lëvizje të reja biznesi me një linjë sportive. Real Housewives of Atlanta mund të jetë midis sezoneve, por kjo nuk e ka penguar Kandi nga nxitimi. Sigurisht, të bëjë lëvizje jashtë TV është në interesin e saj më të mirë tani.

Fati i RHOA mbetet i paqartë. Sezoni 15 pati një shikueshmëri të ulët, për fat të keq, dhe tani, shumë fansa kanë bërë thirrje për një rindezje të plotë, Real Housewives të stilit të Nju Jorkut. Kandi ka dalë dhe ka thënë se një rindezje nuk do t’i kënaqte fansat, por shumë nuk janë dakord.

Megjithatë, nëse dikush do të kishte të drejtë të thoshte një gjë të tillë, do të ishte Kandi. Gruaja ka qenë në RHOA që nga sezoni 2, dhe ajo nuk tregon shenja të daljes në pension. Natyrisht, gjithçka është në ajër në këtë pikë. Pra, Kandi ishte e zgjuar të degëzohej me veshjen e saj të re sportive.

Kandi Burruss atleisure, i kompletuar me një goditje të fortë me kokë

Më 17 tetor, Kandi postoi një artikull të shkurtër në YouTube në llogarinë e saj KandiOnline, ku Kandi qëndronte në një pistë me ekran të gjelbër. Postimi ishte titulluar, “Unë jam gati ta godas me kokë këtë bish!” që ishte edhe ajo që tha Kandi në hapjen e shortit. Është marrë nga sezoni i fundit i RHOA, por nuk ishte (fatmirësisht) asnjë Courtney Rhodes në horizont. Videoja tregoi versionet e reja të Kandi që hynin në kornizë për të goditur me kokë versionin e mëparshëm jashtë kornizës.

Çdo version i ri i Kandi ishte i veshur me një veshje të ndryshme, tashmë të ofruar nga dyqani i saj, Tags Boutique. Fansave të Kandi u pëlqeu premisa e çuditshme e videos. Siç shkroi një përdorues, “Puthja e shefit, thjesht histerike”. Një tjetër tha: “Unë e respektoj aftësinë e Kandit për të ekzekutuar!” Për më tepër, kishte shumë mbështetje për veshjet.

Siç shkroi një komentues, “Falë për një ekzekutim kaq të shpejtë me një linjë që mund ta përballoj dhe të jem i lezetshëm!” Përdoruesit e tjerë duhej të bënin krahasime me SHE nga Shereé, e cila është marka e veshjeve atletike të Shereé Whitfield. Siç tha një fans, “Kjo është mënyra e Kandi për t’u rikthyer në Sheree është qesharake t’i godasësh aty ku i lëndon monedhat.”