Kandi Burruss i tronditur nga reagimi i Andy Cohen ndaj daljes nga RHOA

Klea

Kandi Burruss i tronditur nga reagimi i Andy Cohen ndaj daljes nga RHOA

Kur Kandi Burruss njoftoi ajo Amvise të vërteta të Atlantës largimi, ajo nuk e dinte se do të merrte reagime kaq të forta nga ylli më i madh i Bravo, Andy Cohen.

“Ai ishte shumë i trishtuar, siç isha unë, nuk e di se si e prisja të ndihej”, tha Kandi për Us Weekly. “Unë nuk e dija se ai kujdesej aq shumë.” Uh, duh, ai kujdesej! Jo vetëm që Kandi është një nga amvisat më të njohura që ekskluziviteti ka parë ndonjëherë, por ajo është gjithashtu një nga më jetëgjatët EVER.

Por, pavarësisht se dalja e saj la një boshllëk të madh në formacionin e të gjitha yjeve të RHOA, veterinerja e Bravo siguroi Andy dhe Co. se ata “do ta kuptonin”.

Andi e bëri Kandi të qajë pasi ajo i tha se po largohej nga seriali…

Kur Kandi vendosi të largohej, ajo tha se Andi i telefonoi asaj për t'u siguruar që kjo ishte lëvizja që donte të ndiqte.

“Në thelb, ne kishim një zemër të gjatë, dhe ai më bëri të përlotem, sinqerisht, sepse në fillim, unë jam sikur, OK, po, po kaloj në tjetrën,” kujton ajo. “Dhe më pas ai po i thotë të gjitha këto gjëra, duke më bërë të ndihem sikur kam bërë zgjedhjen e duhur?”

Fituesja e Grammy tha se biseda e saj me kokën e Bravo-s e bëri të ndihej “e veçantë”. Ajo gjithashtu vlerësoi se ai i tregoi asaj një sasi të madhe dashurie në emisionin e tij në radio, Andy Cohen Live. “Ndjehem sikur kemi zhvilluar vërtet një marrëdhënie të mirë bazuar në faktin se kemi pasur një marrëdhënie”, tha ajo.

Sigurisht, kjo nuk është hera e parë që Kandi ka fjalë pozitive për të thënë për Andrew. Shkrimtarja e No Scrubs mbrojti shefin e saj në fillim të këtij viti pasi disa akuza negative rreth tij goditën Bravosferën. “… mos i besoni reklamave,” tha ajo. “Dua të them, ai mund të mos jetë i përsosur, por ai është përpjekur patjetër të shikojë.”

Transmetoni sezonet e mëparshme të The Real Housewives of Atlanta në Peacock.