Kandi Burruss i përgjigjet reagimit ligjor kundër Bravo

Klea

Kandi Burruss i përgjigjet reagimit ligjor kundër Bravo

Kandi Burruss nuk ka kohë për rrëmujat ligjore me Bravo.

“Ajo që me të vërtetë duhet të them është – ju e dini, nuk dua të përfshihem shumë në çështjet e tyre ligjore apo çfarëdo tjetër, por kam pasur dhe shpresoj të vazhdoj të kem një marrëdhënie të mirë me rrjetin,” Fituesi i Grammy tha për Tamron Hall gjatë një interviste të fundit.

“Dhe arsyeja pse mund të garantoj për atë që ndihem: Unë kam qenë në atë shfaqje për 14 vjet dhe askush nuk mund të më detyrojë të bëj asgjë.”

Kandi na ka paralajmëruar prej kohësh që të mos besojmë zhurmën që rrethon Andy Cohen dhe Co.

Kandi, i cili u shfaq në The Real Housewives of Atlanta, pati mjaft xhiro me Bravo. Komentet e saj vijnë pasi u zbulua padia për bombë e Leah McSweeney në fillim të kësaj jave.

Në dokumentet ligjore, Leah pretendoi se Andy Cohen përdor fuqinë e tij për t’i shërbyer amvisave që goditën shpatet me të. Dhe ne nuk po flasim për Salt Lake City. “Në fakt, Cohen tenton t’u sigurojë amvisave me të cilat ai përdor kokainë një trajtim më të favorshëm dhe [makes them appear more agreeably in] redaktime [of their shows]”, thuhet në gazetat.

Megjithatë, Kandi tha se ajo kurrë nuk kishte një përvojë të tillë me Andin apo rrjetin. “…njerëzit e dinë që unë nuk marr drogë,” tha ajo. “Unë kurrë nuk kam qenë i dehur në jetën time, dhe po, dua të them, disa njerëz kërkojnë pak verë ose pije ose çfarëdo tjetër sepse kjo është ajo që u pëlqen – u pëlqen të pinë verë, u pëlqen të pinë, e dini sepse disa njerëz këtë bëjnë kur duan të argëtohen.”

“A kam pije? Jo. Pra, ashtu si unë kam një zgjedhje, edhe ata kanë një zgjedhje. Askush nuk të detyron të bësh asgjë.”

Deklaratat e Kandi nuk janë hera e parë që veterineri i RHOA i del në mbrojtje Andit. Ajo mbështeti prezantuesin Watch What Happens Live gjatë një interviste në fillim të shkurtit. Më pas, ajo i kërkoi audiencës që të mos “besonin zhurmën” që e rrethonte.

“Dua të them, ai mund të mos jetë i përsosur, por ai është përpjekur patjetër të shikojë.”

Transmetoni sezonet e mëparshme të Real Housewives of Atlanta në Peacock.