Kandi Burruss

Klea

Kandi Burruss i jep Andy Cohen lejen të punësojë NeNe Leakes, Porsha Williams dhe Kim Zolciak

Kandi Burruss i jep Andy Cohen lejen për t’u ripunuar NeNe Leakes, Porsha Williams dhe Kim Zolciak

Kandi Burruss është i hapur për të mirëpritur disa të njohur “Shtëpiake e vërtetë e Atlantës” përballet mes thashethemeve se Bravo po planifikon një ndryshim të aktorëve. Kandi, i cili ka qenë në RHOA të hedhura që nga viti 2009, adresuan thashethemet që tregonin për rikthimet e mundshme të të preferuarave të fansave, NeNe Leakes, Porsha Williams dhe Kim Zolciak.

Nene Leaks

Kandi foli me The Messenger për nxitjen e mundshme të dramës me RHOA OG, NeNe Leakes.

“Patjetër që do të mirëprisja [Leakes] kthehu me krahë hapur tani”, tha ajo për gazetën. “Mendoj se do të ishte emocionuese. Më lejoni të them vetëm këtë.”

Kandi Burruss

NeNe është i preferuari i fansave dhe anëtar i kastit me kohë të plotë Amvise të vërteta të Atlantës nga sezonet 1-7 dhe 10-12.

NeNe Leakes

Kandi zbuloi gjithashtu se ajo do të donte të shihte Porsha përsëri në përzierje.

Ajo tha me tallje – “Unë do të isha këtu për një Porsha moment. Unë mendoj se ajo mund të jetë e hapur për të.”

“Unë mendoj se të gjithë ndoshta do të duan të dinë, ‘Epo, kush do të jetë pjesë e kësaj?”, shtoi ajo. “Mendoj se të gjithë do të donin të shihnin, ‘Mirë, mirë, nëse e bëj, atëherë me kë do ta bëj këtë?’

Porsha Williams

Kandi dukej e pasigurt se si ndihej Kim Zolciak duke bërë një rikthim të “Shtëpiake”. Nëna e gjashtë fëmijëve u shfaq në serialin Bravo nga Sezonet 1-5.

Kim Zolciak

Këngëtarja/kantautorja tregoi se nuk e “dinte”. Kim’Kthimi i mundshëm i para se të vini re – “Nuk mund të thuash kurrë se çfarë po mendon rrjeti.”

Në gusht, Porsha thuhet se ishte “u afruar” në lidhje me kthimin në RHOA, pasi burime thanë për gazetën se producentët ishin në kërkim të shtesave të reja në kastë. Një burim kohët e fundit pohoi se nuk kishte “asnjë bisedë” në lidhje me NeNe’s rikthehen, pavarësisht bisedave të fansave për të kundërtën.

Porsha Williams

Ndërkohë, e Kim-it Përsëri-off-again divorci ka qenë në krye të mediave prej muajsh.

Javën e kaluar, një nga Kim dhe Kroy Biermann’s Fëmijët e mitur thirrën policët pasi çifti u përfshi në një zënkë “jashtëzakonisht të zhurmshme”. TMZ raportoi se tre oficerë dhe një mbikëqyrës e zgjidhën mosmarrëveshjen pasi qetësuan çiftin e diskutueshëm.

Kim Zolciak

Në një raport pasues, TMZ konfirmoi se argumenti shpërthyes buronte nga situata e dëshpëruar financiare e çiftit. Raporti thoshte se të dy ishin grindur për një javë përpara se gjërat të vlonin përfundimisht.

“Mos u vono” Kriza financiare e dyshes u ekspozua pas Kim, 45, dhe Kroy, 38, u goditën me një barrë tatimore federale më 11 prill. IRS akuzoi palën se i detyroheshin mbi një milion dollarë taksa të prapambetura për vitet 2013, 2017 dhe 2018. Kroy u godit më vonë me një padi për borxhin e papaguar të grumbulluar në një kazino në Bahamas dhe një faturë të papaguar të lidhur me një qira makine.

Kim Zolciak

Ish-ylli i realitetit dhe ish-lojtari i NFL-së u përball me sekuestrimin e shtëpisë së tyre dy herë përpara se të bindte një gjyqtar që t’i lejonte ata të shisnin vetë pronën për të sjellë fonde për të shlyer borxhin e tyre masiv.