Kandi Burruss i bashkohet sezonit 2 të dyshimeve të arsyeshme

Klea

Kandi Burruss i bashkohet sezonit 2 të dyshimeve të arsyeshme

Kandi Burruss po qetëson çdo dyshim për fuqinë e saj të yjeve. Veterani i Real Housewives of Atlanta sapo njoftoi se do t’i bashkohet kastit të Reasonable Doubt. Kandi do të bëjë debutimin e saj në sezonin e dytë, duke rënë në Hulu këtë gusht.

Roli i saj do të jetë i përsëritur, por shumica e detajeve janë ende në heshtje. Deri më tani, nuk dihet se në sa episode do të shfaqet ish-ylli i RHOA.

Kasti i Sezonit 2 të Reasonable Doubt përfshin Kandi Burruss

“Kam qenë shumë i emocionuar,” ndau Kandi në Good Morning America. “Unë e kam mbajtur këtë sekret, por jam bashkuar si një yll i përsëritur në Reasonable Doubt.”

Ajo i bashkohet shfaqjes televizive që ndjek një avokat mbrojtës, Jax Stewart, në përpjekjet e saj për të lundruar në një firmë ligjore me aksione të larta në LA. Ndërsa e bën këtë, kryesuesi e gjen ngritjen e saj në krye të kërcënuar nga vështirësitë me të shoqin dhe të kaluarën e saj.

Sipas Collider, Kandi do të luajë një personazh të quajtur Eboni Phillips. Ajo përshkruhet se ka një “të kaluar të egër”, por që atëherë e ka mbledhur atë dhe është pastruar.

“Personazhi im në shfaqje, Eboni, është një i varur që po shërohet,” tha Kandi. “Kështu që ju mund të shihni shumë emocione që shfaqen gjatë gjithë sezonit.”

Duket se personazhi i Kandi do të jetë një bombë me sahat këtë sezon. Fansat do të duhet të presin dhe të shohin se si karakteri i saj ndikon në historinë e Jax.

Tifozët e dyshimit të arsyeshëm dhe stanët e Kandi janë këtu për të

Fansat ishin aq të emocionuar për lajmin që u morën duke lënë komente në postimet e mediave sociale në lidhje me njoftimet e Kandit për casting.

“Më pëlqen kjo,” tha një komentues. “Më mirë punon, Kandi! Unë jam këtu për të.”

Një komentues tjetër shtoi: “Nuk e kam parë kurrë. Por, do të shikoj me siguri tani, Kandi. Vendosja e dvr.”

Edhe Kerry Washington nuk mundi ta përmbajë gëzimin e saj për njoftimin, i cili pa Kandi të pozonte përkrah Emayatzy Corinealdi dhe Morris Chestnut. Ylli i Skandalit thjesht komentoi: “PO!”

Sezoni 2 i Reasonable Doubt shfaqet premierë më 22 gusht në Hulu.