Kandi Burruss dhe Tami Roman Star në trailerin e sezonit 2 të À La Carte

Klea

Kandi Burruss dhe Tami Roman Star në trailerin e sezonit 2 të À La Carte

Duke vazhduar me Kandi Burruss bëhet më e vështirë për të bërë çdo ditë. Një sekondë, ajo po hap një restorant. Pastaj, ajo po lufton për një Toni. Tani, ajo është në koncertin e saj të fundit: seritë e rregullta në emisionin ALLBLK À La Carte. Rrjeti sapo publikoi trailerin e Sezonit 2 dhe duket plot lëng. Jo vetëm që ylli i Real Housewives of Atlanta po rikthehet në shfaqje, por këtë herë, asaj i është bashkuar një tjetër yll i televizionit real. Tami Roman.

Kandi dhe Tami e ndezin nxehtësinë

Nëse nuk keni dëgjuar kurrë për të, À La Carte përshkruhet si një “dramedi e shkruar për përvojën e takimeve të mijëvjeçarit të Zi”. Sezoni 1 ndoqi një grup prej katër miqsh, Mahogany, Misha, Reign dhe Shyra, duke lundruar në moshën madhore. Për sezonin 2, Mahogany është jashtë skenës dhe miqtë përpiqen të vendosen në dinamikën e tyre të re pa të. Është disi si kur NeNe Leakes u largua nga RHOA, por ndoshta pak më ndryshe.

Traileri për sezonin e ardhshëm ngacmoi shumë seks dhe dramë. Në thelb, ajo ju kujton një nga ato seritë kabllore të vlerësuara me X të natës vonë, përveç se ka disa yje të famshëm të realitetit që shfaqen për të luajtur.

Personazhi i Kandit është Nicole, pronarja flirtuese e një dyqani seksi. Personazhi është padyshim shumë i afërt me personin që është në jetën reale. Ajo është vajza e preferuar për çdo gjë seksi pozitive dhe ka krijuar një lidhje të fortë me Mishën.

Sezoni 2 vjen i nxehtë, si shumë i nxehtë…

Për sezonin 2, Kandi u nxit nga kasti i përsëritur në serial të rregullt. Në trajlerin e egër, ne e shohim atë në veprim. Kjo e bën filmin e saj dhe të Todd Tucker, The Pass, të duket si një film i Disney-t. Në një skenë, Kandi është në një banjë me flluska, e rrethuar me qirinj dhe ka një lojë serioze me të dashurën e saj. Ky rol ndoshta nuk do ta ndihmojë Kandi në kërkimin e statusit të EGOT, por padyshim që e bëri atë disa dollarë më të pasur.

Tami i bashkohet kastit si një personazh i ri i quajtur Maureen DeVoe – nuk ka lidhje me Shamari DeVoe. Sipas Deadline, Tami po luan një “pëshpëritëse seksi të yjeve të popit” duke u përpjekur të marrë Mishën nën krahun e saj. Pra, a do t’i shohim personazhet e Kandit dhe Tamit të shkojnë kokë më kokë për vëmendjen e Mishës? Ne do të shohim!

Sezoni 2 i À La Carte shfaqet premierë në ALLBLK më 12 shtator.