Kaitlyn Bristowe ka anashkaluar çmimet e vendit për shkak të sulmit paniku

Klea

Kaitlyn Bristowe ka anashkaluar çmimet e vendit për shkak të sulmit paniku

Ylli i Bachelorette Kaitlyn Bristowe nuk mori pjesë në People’s Choice County Awards për shkak të një “sulmi të keq paniku”.

Kaitlyn shkoi në rrjetet sociale dhe u bëri të ditur ndjekësve të saj se ajo kishte një ditë të vështirë në ditën e çmimeve dhe pavarësisht se donte të shkonte, trupi i saj kishte thjesht “plane të tjera”.

Ulje-ngritje

Kaitlyn ndau një seri fotosh dhe i mbizotëroi me: “Këto foto janë bërë të gjitha sot. Sot ishte e vështirë, por ia dola mbanë. Duhej të shkoja në People’s Choice Country Music Awards sonte, por trupi im kishte plane të tjera.”

Ajo shtoi se kishte pasur një sulm paniku dhe zbuloi se kishte katër. Pas këtij sulmi të fundit, ajo nuk ia doli dot pas ditës dhe kishte nevojë për pushim. Ajo shtoi: “Dëgjoni trupin tuaj. Emocionet janë të egra, o njeri.”

Kaitlyn nuk ndau atë që shkaktoi sulmin, por postimi i saj ndau një histori për ngritjet dhe uljet e ditës së saj. Në foton e parë ajo dukej disi e relaksuar, por fotoja e dytë ishte krejtësisht ndryshe. Ajo është në atë që duket të jetë një kuzhinë, në dysheme, në pozicionin e fetusit dhe duke qarë.

Pastaj fotoja e tretë (nëse vërtet janë të njëpasnjëshme) tregon se ajo ishte rikuperuar dhe është në palestër duke buzëqeshur gjatë një stërvitje. Dhe seriali përfundon me Kaitlyn duke buzëqeshur pas një fytyre. Dhe ndërsa ajo duket e relaksuar, ajo duket disi e lodhur.

Zyrtare e Instagramit

Hera e fundit që Kaitlyn bëri lajme në Instagram ishte kur zyrtarizoi ndarjen nga Jason Tartick duke mos e ndjekur Jason në IG. Në fund të fundit, asgjë nuk thotë zyrtare derisa ta zyrtarizoni Instagramin.

Kaitlyn e pati të vështirë pas ndarjes, gjë që është e kuptueshme. Fundi i çdo marrëdhënieje është mjaft i vështirë pa vështirësinë e shtuar për ta pasur marrëdhënien nën qendër të vëmendjes.

Çifti i njohur Bachelor Nation njoftoi se do ta anulonin fejesën e tyre në gusht me një postim të trishtuar të përbashkët.

“Pasi ndamë lajmin fillimisht me familjen dhe miqtë e ngushtë, dhe gjetëm kohë për ta përpunuar siç duhet vetë, jemi të pikëlluar me zemër të rënduar të ndajmë se kemi vendosur t’i japim fund fejesës sonë”, shkruan ata së bashku.